Sākas pasākumu pieteikšana Sarunu festivālam LAMPA

Sākas pasākumu pieteikšana Sarunu festivālam LAMPA

Līdz 8.februārim ikviens ir aicināts pieteikt savu pasākumu devītajam Sarunu festivālam LAMPA, tostarp Reģionu skatuvei.

Šovasar festivāls norisināsies 9. un 10. jūnijā Cēsīs, kur, vienuviet pulcējot visdažādākos sarunu biedrus un daudzveidīgus sarunu formātus, meklēsim atbildes uz sev un visai sabiedrībai būtiskiem jautājumiem,

Arī šogad LAMPA aicina idejām bagātos prātus – organizācijas un indivīdus – kļūt par festivāla programmas veidotājiem.

Pasākuma tēmu, formātu un dalībnieku izvēlē ierobežojumu nav, un ikviens var pieteikt savu pasākumu vienas vai pusotras stundas garumā vai pat veselu divu dienu pasākumu programmu. Tāpat kā iepriekš, "British Council" pārstāvniecība Latvijā Reģionu skatuvē konkursa kārtībā piedāvā bezmaksas dalības iespēju organizācijām un iedzīvotājiem, kuru pamata darbības vai dzīves vieta ir ārpus Rīgas un kuru pasākumu tēma pievēršas vietējām kopienām būtiskām norisēm un jautājumiem Latvijas reģionos. Papildus pasākumu pieteikšanai Reģionu skatuvē, kas labākajām idejām sniegs bezmaksas dalības iespēju, ir vēl trīs iespējas, kā kļūt par LAMPAS pasākuma rīkotāju. Ir iespējams organizēt divu dienu pasākumu programmu vai vienu pasākumu uz citām LAMPAS nodrošinātajām skatuvēm.

Šī gada jaunums ir iespēja organizēt aktivitāti divu dienu garumā. 

Festivāla apmeklējums ir bez maksas, un tā izmaksas pamatā tiek segtas no grantiem, ziedojumiem un pasākumu rīkotāju līdzmaksājumiem. Līdzmaksājuma apmērs ir atkarīgs no izvēlētās skatuves un norises laika, taču ikvienam ir iespēja pieteikties arī bezmaksas dalībai. Visi pieteikumi piedalās konkursā, taču festivāla pasākumu skaits ir ierobežots, tāpēc, plānojot pasākumu pieteikšanu, festivāla organizatoru komanda īpaši aicina sadarboties – apdomāt iespējas pasākumu rīkot kopā ar vēl kādu organizāciju.

Savukārt 11.janvārī pulksten 16 visi interesenti, kas apsver iespēju pieteikt pasākumus, ir aicināti uz bezmaksas tiešsaistes semināru par pasākumu rīkošanu Sarunu festivāla LAMPA Facebook lapā.