Eiropas dienas piedzīvojums - Aizputes mākslas parkā!

Eiropas dienas piedzīvojums - Aizputes mākslas parkā!

9. maijā, no plkst.16.00 līdz plkst. 19.00, Aizputes mākslas parkā norisināsies Eiropas dienai veltīts pasākums “Eiropas atklājumi: Orientēšanās spēle un akustiskās mūzikas koncerts”.

Pasākums apvieno orientēšanos aktivitāti ar muzikālu noslēguma pasākumu pie ugunskura akustikās ģitāras pavadībā. Uzstāsies Alekss Zariņš (ģitāra), Juris Jope (tenors).

No plkst. 16.00 ikviens aicināts piedalīties orientēšanās spēlē, kura veidota kā piedzīvojums. Katrs kontrolpunkts simbolizēs atšķirīgu Eiropas valsti vai kultūras aspektu. Dalībniekiem būs jāveic radoši uzdevumi, piemēram, ar Eiropas kultūru saistītu mīklu atšifrēšana, vai nelielu uzdevumu veikšana, kas atspoguļo konkrētas valsts tradīcijas. Aicinām iepazīties ar spēles nolikumu un aizpildīt pieteikuma anketu! Pieteikties iespējams šeit.

Spēlē aicināti piedalīties visu vecumu piedzīvojuma meklētāji, aktīvākajai komandai paredzēta balva. Spēles starts tiks dots plkst. 16.00, bet dalībniekiem būs iespēja spēlei pievienoties jebkurā laikā no plkst.16.00 līdz plkst. 17.30.

Paralēli orientēšanas spēlei uz ugunskura tiks vārīta zupa, par ko parūpēsies kafejnīca “Karaliskā zoss Aizpute”.

Dalība pasākumā – bezmaksas.  

Pasākums tiek realizēts ar nodibinājuma “Nodibinājums Liepāja 2027” un Latvijas Republikas Kultūras ministrijas līdzfinansējumu.