Ziemeļu priekšpilsētas iedzīvotājus aicina uz tikšanos ar Liepājas domes priekšsēdētāju

Ziemeļu priekšpilsētas iedzīvotājus aicina uz tikšanos ar Liepājas domes priekšsēdētāju

Turpinot klātienes un tiešsaistes sarunu ciklu Liepājas mikrorajonos, 27. novembrī plkst. 18.00 Ziemeļu priekšpilsētas iedzīvotāji aicināti tikties ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Tikšanās notiks Liepājas Valsts tehnikuma muzeja telpās, Vānes ielā 4, Liepājā. Tās laikā domes priekšsēdētājs atbildēs uz iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem un iepazīstinās liepājniekus ar pilsētas attīstības aktualitātēm.

Ziemeļu priekšpilsēta jeb Laumas rajons, kā to visbiežāk dēvē paši iedzīvotāji, ir otrs lielākais mikrorajons Liepājā pēc iedzīvotāju skaita – šeit savu ikdienu vada aptuveni 21 % no Liepājas iedzīvotāju kopskaita (15 715 liepājnieku). Savu tagadējo veidolu priekšpilsēta lielā mērā ieguvusi 70. gados, kad līdz ar galantērijas ražošanas uzņēmuma “Lauma” būvniecību tika projektēts arī mikrorajons ražotnes tiešā tuvumā.

“Kopš septiņdesmitajiem aizritējuši vairāk nekā 50 gadu, mainījušies laiki un apstākļi, bet daļa no Ziemeļu priekšpilsētas izaicinājumiem saglabājušies tie paši – putekļi, ar kuriem jāsadzīvo ostas tiešā tuvumā, nepietiekama zaļā zona, nepieciešamība pēc satiksmes pārvada ērtākai un ātrākai nokļūšanai uz un no pilsētas centra. Tuvākajos plānos ir arī O. Kalpaka ielas rekonstrukcija un velo celiņa izbūve, vairāku grants ielu asfaltēšana, kā arī skolu tīklu reforma. Aicinu iedzīvotājus uz sarunu par šiem un citiem jautājumiem, kas būtiski pašiem liepājniekiem,” stāsta Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Sarunā G. Ansiņš informēs par Liepājas pilsētas prioritātēm un būtiskākajiem pilsētas attīstības projektiem, īpašu uzmanību veltot aktivitātēm un jautājumiem, kas skar Ziemeļu priekšpilsētu.

Piedalīties sarunā aicināts ikviens liepājnieks un interesents, sev aktuālos jautājumus uzdodot sarunas laikā. Tiešsaistē saruna būs skatāma sociālā tīkla Facebook Liepājas kontā https://www.facebook.com/liepajalv. Jautājumus iespējams iesūtīt arī jau  iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi birojs@liepaja.lv vai gunars.ansins@liepaja.lv.

Šādas sarunas ar domes priekšsēdētāju notiek reizi ceturksnī. Iepriekš iedzīvotāji ar mēru tikušies Ezerkrastā, Karostā un Vecliepājā.