Trīs nodarbību cikls par efektīvu komunikāciju

Trīs nodarbību cikls par efektīvu komunikāciju

Lai stiprinātu nevalstisko organizāciju (NVO) kapacitāti un veicinātu jaunu zināšanu apguvi, nevalstiskā sektora pārstāvji aicināti piedalīties bezmaksas trīs semināru ciklā par komunikāciju, sadarbību ar medijiem un sabiedrību.

Semināri norisināsies 8., 22. novembrī un 6. decembrī laika posmā no plkst. 16.00 līdz 18.00 Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolas izstāžu zālē, Alejas ielā 18.

Svarīgi ņemt vērā, ka, piesakoties nodarbībām, ir jāapmeklē viss semināru cikls.

Semināra laikā tiks sniegti praktiski padomi, kā izvēlēties precīzu mērķauditoriju, tai atbilstošu vēstījumu, kādas ir informācijas kanālu iespējas Liepājas pilsētā un nacionālā līmenī, kā pareizi un uzrunājoši sagatavot informāciju medijiem un sabiedrībai, kā izveidot jēgpilnas un abpusēji uzticamas attiecības ar partneriem komunikācijas jautājumos, ko nekad nedarīt sadarbībā ar žurnālistiem u.c.

Praktisko semināru ciklu vadīs Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne, kurai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze komunikācijas nozarē – gan strādājot tradicionālajos un digitālajos medijos, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūrā, gan pēdējos astoņus gadus vadot Liepājas pilsētas mārketinga un sabiedrisko attiecību nozari.

Aicinājums pieteikties semināram, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu.