Satiec savu meistaru!

Satiec savu meistaru!

Nedēļas izskaņā, no 31. marta līdz 2. aprīlim, visā Latvijā, tai skaitā arī Kurzemē -  Aizputē un Bārtā, notiks vērienīgākais amata prasmju apgūšanas pasākums ”Satiec savu meistaru!”.

Savu meistaru vari atrast izveidotajā kartē: https://www.satiecsavumeistaru.lv/

„Satiec savu meistaru!” būtība ir vēstīt plašākai sabiedrībai par cilvēkiem, viņu zināšanām un prasmēm, kas saglabātas un pārmantotas no paaudzes paaudzē. Pasākuma forma ir brīva, meistari rīko meistardarbnīcas, individuālas nodarbības, atvērtās darbnīcas, paraugdemonstrējumus, lekcijas, priekšlasījumus, koncertus vai dančus u.tml.

Trīs dienas – 31. martā, 1. un 2. aprīlī – vairāk nekā 250 meistari 223 norises vietās visā Latvijā aicinās interesentus apmeklēt un iesaistīties meistarklasēs, praktiskajās nodarbībās, lekcijās, lai veicinātu interesi, izpratni un sabiedrības līdzdalību Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā.

Šī pasākuma laikā iespējams sastapt dažādu paaudžu cilvēkus, kurus viņu zināšanu, prasmju un patības dēļ varam dēvēt par nacionālajiem dārgumiem, jo ar to esam savdabīgi un īpaši citu pasaules kultūru vidū.