Nevalstiskās organizācijas un aktīvie iedzīvotāji aicināti uz sadarbības pēcpusdienu

Nevalstiskās organizācijas un aktīvie iedzīvotāji aicināti uz sadarbības pēcpusdienu

Liepājas valstspilsētas pašvaldība 1. decembrī plkst. 15.00 aicina nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjus un aktīvos iedzīvotājus uz sadarbības pēcpusdienu jeb tikšanos, kuras mērķis ir stiprināt pašvaldības un nevalstiskā sektora pārstāvju sadarbību, sekmējot biedrībām un nodibinājumiem pieejamo pašvaldības atbalstu.

Sadarbības pēcpusdiena tiks veidota kā atvērts dialogs, pieredzes apmaiņa un konsultācijas, vērtējot jau esošās sadarbības un atbalsta iespējas, un, veicinot to turpmāku attīstību. Kā sarunas papildu temati būs arī jaunais Pašvaldību likums un Liepājas valstspilsētas pašvaldības nolikums, pašvaldības īstenotie projektu konkursi, NVO izaugsmes inkubatora nākamais periods un citas nevalstisko organizāciju kapacitātes veicināšanas aktivitātes.

Pasākumā piedalīsies Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga un Liepājas Centrālās administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova. Tikšanās norisināsies no plkst. 15.00 līdz 18.00 (reģistrēšanās no plkst. 14.30) Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolas izstāžu zālē, Alejas ielā 18. Reģistrēšanās sadarbības pēcpusdienai, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu.

Pašvaldība nevalstisko sektoru saredz kā nozīmīgu partneri, rūpējoties un atbalstot liepājniekus visdažādākajās jomās, tādēļ pašvaldība arī turpmāk regulāri īstenos nevalstisko organizāciju kapacitātes stiprināšanas aktivitātes. Šobrīd jau aizvadīts pirmais pašvaldības rīkotais NVO izaugsmes inkubators, kur galvenais fokuss tika vērsts uz biedrību un nodibinājumu ārējā finansējuma piesaistes spējas paaugstināšanu, kā arī novembrī un decembrī notiks vēl divi semināri par efektīvu komunikāciju.