Maija sākumā norisināsies Liepājas restorānu nedēļa

Maija sākumā norisināsies Liepājas restorānu nedēļa

Iespēja izbaudīt esošo Liepājas kulinārijas piedāvājumu - šogad Liepājas restorānu nedēļa tiek rīkota līdz ar jaunās vasaras sezonas tūrisma sākšanos –  no 8. līdz 14. maijam. Tās ietvaros vairāki restorāni un kafejnīcas būs sagatavojuši īpašus piedāvājumus un nedēļas garumā liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja baudīt daudzveidīgus ēdienus, tādējādi labāk iepazīstot vietējo ēdinātāju prasmes.

Ikviens liepājnieks un pilsētas viesis aicināts izmantot šo iespēju un iepazīt Liepājas šarmanto restorānu un kafejnīcu piedāvājumu.

Līdz šim brīdim dalību Liepājas restorānu nedēļā apstiprinājuši jau 23 Liepājas restorāni un kafejnīcas – "Hoijeres krogs", restorāni "Hot Potato", "Maestro Design Hotel&Restaurant", "TIK un TĀ...", "Oskars", "OXO Brasserie", “MO”, "Parka Paviljons", "Pastnieka māja", "Pavillon de Roze", "Piano", "Rīve", "Rosemary", "Spīķeris53", Āzijas restorāns "Rīsi + nūdeles", zivju kafejnīca "Boroffish", Karostas cietuma bufete, kafejnīcas "Sakta", "Upe~le", "Vecliepāja",  kokteiļbārs "Noir", pludmales kafejnīcas "Red Sun Buffet” un "7. līnija", kā arī Atmodas dārzs Karostā.

Nedēļas piedāvājums sastāvēs no vairāku kārtu maltītes, restorāni un kafejnīcas būs sarūpējuši īpašus piedāvājumus, kas atšķirsies no uzņēmumu ikdienas ēdienu klāsta. Varēs baudīt gan tikai Liepājai un Kurzemei raksturīgas garšas, gan pavāri sniegs iespēju izbaudīt pasaules garšu piedāvājumu, kas būs paredzēts gan vienkāršāku, gan izsmalcinātu ēdienu cienītājiem.

Īpaši Liepājas restorānu nedēļai radītās ēdienkartes tiks publicētas tuvāko nedēļu laikā.