LMMDV aicina uz Jam Session ar Veroniku ChiChi

LMMDV aicina uz Jam Session ar Veroniku ChiChi

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) otrdien, 31. oktobrī, koncertzāles "Lielais dzintars" 2. stāva publiskajā zonā pulksten 19.00 aicina uz tradicionālo Liepājas džeza mūzikas pasākumu Jam Session. Šajā reizē koncerta īpašais viesis būs Veronika ChiChi.

Veronika ChiChi ir viena no ievērojamākajām džeza vokālistēm Lietuvā, viņas mūziku caurstrāvo gan tradicionālā, gan mūsdienu džeza improvizācija. Mūziķei piemīt dvēselisks balss skanējums apvienojumā ar prasmīgām improvizācijām. Lai vislabāk saprastu Veronikas mūziku, aicinām noklausīties viņas debijas albumu “Singer of a 1000 faces”.

“Singer of a 1000 faces” ir džeza albums, kas parāda Veroniku kā pieredzējušu komponisti un spēcīgu kvarteta līderi. Sadarbojoties ar labākajiem Lietuvas un Igaunijas džeza mūziķiem, lielākā daļa dziesmu tapušas jau ar pirmo mēģinājumu. Veronikas kompozīcijas, džeza standarti un viņas balss aizkustina ikviena klausītāja dvēseles stīgas.

Veronika studējusi Lietuvā un Vācijā, un kopš 2012. gada viņa ir bieži sastopama uz džeza mūzikas skatuvēm visā pasaulē. Bez aktīvas darbības kopā ar savu kvartetu Veronika muzicē arī duetā ar savu vīru Dmitriju Golovanovu, dzied retro-svinga trio “The Ditties”, darbojas uz laikmetīgās operas mūzikas skatuves un piedalās daudzos citos mūzikas projektos, uzstājoties Amerikā, Ķīnā un visā Eiropā.

Jam Session mūzikas vakara koncepts veidots kā džeza mūzikas, improvizācijas pasākums brīvā, nepiespiestā atmosfērā. Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies uzaicinātais viesmākslinieks kopā ar pavadošo grupu. Pasākuma otrajā daļā pievienosies LMMDV Populārās un džeza mūzikas nodaļas audzēkņi, izpildot brīvās improvizācijas. Muzikālo vakaru apmeklētājiem Jam Session laikā ir iespēja labāk iepazīt džeza mūziku, izglītoties šajā jomā un iepazīt Latvijā un Eiropā pazīstamus māksliniekus.

Mūziķu sastāvs:

- Veronika ChiChi | vokāls

- Andris Buiķis | bungas

- Deniss Paškevičs | saksofons

- Zanda Ciemite | klavieres

- Rustams Bagirovs | akordeons

Pasākuma norises vieta: Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars", 2. stāva publiskā zona

Pasākuma ilgums: no plkst. 19.00 līdz 21.00

Organizē: MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola sadarbībā ar biedrību “Kurzemes radošās industrijas attīstības centrs”

Atbalsta: SIA "Lielais dzintars" un Valsts Kultūrkapitāla fonds

Ieeja: Bez maksas

Papildu informācija: https://www.facebook.com/jamsessionliepaja