Liepājā norisināsies seminārs kultūras profesionāļiem par auditorijas attīstību

Liepājā norisināsies seminārs kultūras profesionāļiem par auditorijas attīstību

Septembra izskaņā Liepājā norisināsies divu dienu ilgi  praktiskie semināri par auditorijas piesaisti un attīstību. Tajā aicināti piedalīties Kurzemes kultūras jomas profesionāļi, kuri ikdienā nodarbojas ar pasākumu organizēšanu jauniešu auditorijai, jaunas auditorijas piesaisti, kā arī ir atbildīgi par auditorijas attīstības stratēģiju.

Semināru laikā dalībnieki praktiski apgūs dažādas pieejas auditorijas attīstībai un izstrādās savai organizācijai pielāgotu aktivitāšu plānu. Soli pa solim dalībnieki pārskatīs līdzšinējo auditorijas attīstības praksi savā organizācijā un kopīgi radīs idejas, kā pilnveidot jauniešu iesaisti un komunikāciju ar dažādiem auditorijas segmentiem. Tā būs arī vienreizēja pieredze dalīties savas organizācijas veiksmes stāstos un izaicinājumos, kā arī apgūt ārvalstu labo praksi.

Seminārs Liepājā notiks 26. un 27. septembrī koncertzālē “Lielais dzintars”. Darba valoda – angļu. Dalība seminārā ir bez maksas un vietu skaits ir ierobežots. Pasākuma programma un pieteikšanās koncertzāles mājaslapā - https://lielaisdzintars.lv/lv/cirque-musique/radosas-darbnicas

Seminārus vadīs projekta “CirqueMusique” partnere no Islandes – pieredzējusī auditorijas attīstības eksperte Greta Klafa (Greta Clough). Lektore ir starptautisku atzinību ieguvusi un godalgota māksliniece, Handbendi Leļlu teātra un studijas mākslinieciskā vadītāja un kultūras virzītas lauku kopienu atjaunošanas un auditorijas attīstības eksperte. Ikdienā viņa dzīvo nelielā ciematā Hvammstangi Islandes rietumos, kur veido izrādes, organizē Hvammstangi Starptautisko Leļlu teātra festivālu, vada kopienas vadītu mākslas programmu un veido oriģinālsaturu filmām, televīzijai un radio. Viņas vadītajam Handbendi leļļu teātrim ir piešķirta Islandes balva – Eyrarrósin Award, kuru Islandes pirmā lēdija pasniedz reizi divos gados īpaši izcilām lauku reģionu mākslas iniciatīvām.