Liepājā norisināsies Demokrātijas akadēmijas nodarbība

Liepājā norisināsies Demokrātijas akadēmijas nodarbība

Jau šo piektdien, 28. aprīlī, Demokrātijas akadēmijas Kurzemes dalībnieki tiksies trešajā nodarbībā, šoreiz Liepājā – koncertzālē "Lielais dzintars". Šī tikšanās būs veltīta Demokrātijas pasākumu organizēšanai un cieņpilnai sarunu praksei.

Dienu atklās darbnīca "Demokrātisku pasākumu organizēšana". Pasākumu organizēšana ir lieta, ko pilsoniski aktīviem cilvēkiem nākas darīt visai bieži. Šajā gadījumā uzmanības centrā būs tādi pasākumi, kurus nākas noorganizēt ātri un bez lieliem līdzekļiem, lai reaģētu uz kādu pēkšņi radušos situāciju.

Nodarbību vadīs producents, Latvijas Pasākumu foruma direktors, Latvijas Kultūras akadēmijas vieslektors, uzņēmuma "UNTITLED" vadītājs Mārcis Gulbis.

Dienas otrajā daļā dalībnieki praktizēs un apgūs teorētiskas zināšanas par tēmu "Kā sarunāties, lai dzirdētu". Prasme sarunāties ir viens no būtiskākajiem pilsoniskās kompetences elementiem. Bez prasmes sarunāties, nespējam ne par kaut ko vienoties, ne sadarboties. Nodarbībā attīstīsim prasmi sarunāties tā, lai mūs sadzirdētu un mēs arī spētu sadzirdēt otru.

Nodarbību vadīs supervīzore, mentore un konsultante izglītības un pārmaiņu ieviešanas jomā Inga Pāvula.

Pirmā nodarbība paredzēta pulksten 10–13, bet otrā pulksten 14–16.

Noslēdzošā Demokrātijas akadēmija Kurzemes grupas mācību tikšanās notiks 2023.gada 19.maijā Tukumā.

Gūt ieskatu iepriekšējo nodarbību norisē un saturā, kā arī sekot aktualitātēm, var Facebook lapā https://www.facebook.com/profile.php?id=100087406576567