Liepāja iestājusies Eiropas pilsētu galamērķu aliansē

Liepāja iestājusies Eiropas pilsētu galamērķu aliansē

Lai veicinātu Liepājas kā izcilas atpūtas, dzīvesvietas, investīciju un uzņēmumu darbības galamērķa atpazīstamību Eiropā, Liepājas valstspilsētas pašvaldība iestājusies biedrībā “Pilsētu galamērķu alianse (City Destinations Alliance)”.

Kļūstot par biedrības “Pilsētu galamērķu alianse” biedru, tiks veicināta Liepājas atpazīstamība Eiropā, potenciāli palielinot tūristu skaitu pilsētā un tūrisma nozares uzņēmēju iespējamo apgrozījumu, paralēli veicinot arī investoru un uzņēmēju interesi par Liepāju kā potenciālo vietu savas uzņēmējdarbības attīstībai.

Organizācija nodrošina zināšanu, pieredzes kā arī dažādu pētījumu apmaiņas tīklu starp valstīm, pilsētām un reģioniem, kur vienkopus pulcējas pilsētu vadības, mārketinga un tūrisma nozares profesionāļi no visas Eiropas. “Pilsētu galamērķu aliansē” ir lielākās Eiropas pilsētas, piemēram, Londona, Amsterdama, Barselona, Berlīne, Budapešta, Drēzdene, Dublina, Hamburga, Helsinki, Luksemburga, Milāna, Oslo, Parīze, Prāga, Roma, Varšava, Cīrihe, u.c.

Liepājas pilsētas pārstāvjiem būs iespēja piedalīties biedrības organizētajās konferencēs, tematiskajās darba grupās, izstādēs, kā arī kontaktbiržās un pieredzes apmaiņas pasākumos.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības iestāšanās biedrībā paredzēta uz vienu gadu – līdz 2023. gada 31. decembrim.

Uzzināt vairāk par biedrību “Pilsētu galamērķu alianse” var organizācijas mājaslapā https://citydestinationsalliance.eu/