Kurzemes NVO centrs maijā organizē bezmaksas vebinārus

Kurzemes NVO centrs maijā organizē bezmaksas vebinārus

Kurzemes NVO centrs maijā organizē bezmaksas vebinārus, kuru laikā būs iespēja tikties ar  organizāciju vadības un dokumentu pārvaldības speciāliste Ievu Kalvi un pārmaiņu arhitekti Anitu Gaili.

Organizāciju vadības un dokumentu pārvaldības speciālistes Ievas Kalves nodarbībās “Protokoli un dokumentu atvasinājumi”, “Kārtība un sistēmiskums dokumentos” un “Pāreja uz digitalizētu un drošu dokumentu e-pārvaldību” tiks skaidrots, kādēļ kārtība un sistēmiskums visu veidu dokumentos ir ērts un svarīgs mums pašiem. Tiks aplūkotas kopējās un specifiskās prasības un ieteikumi optimālas sistēmas veidošanai.

Otrajā nodarbībā speciāliste dos praktiskus rīkus, kā pāriet uz digitalizētu un drošu dokumentu e-pārvaldību - no datņu un mapju nosaukumiem, līdz darbam ar hibrīdlietām un ieteikumiem pabeigto projektu glabāšanai.

Kā arī tiks sniegts ieskats valsts un ES nodrošinātās bezmaksas digitālajās iespējās.

Vebināri kopā ar Ievu Kalvi:

11.05. pl. 14:00-16:30 “Protokoli un dokumentu atvasinājumi”

18.05. pl 14:00-17:00 “Kārtība un sistēmiskums dokumentos”

25.05. pl. 14:00-16:30 “Pāreja uz digitalizētu un drošu dokumentu e-pārvaldību”

Pieteikšanās te: https://ej.uz/DokumentuDigitalizacija

Savukārt kopā ar pārmaiņu arhitekti Anitu Gaili nodarbībā “Pēctecības plānošana”  tiks definēts, kādas zināšanas un prasmes būs nepieciešamas nākotnē, kā identificēt topošos talantus un veidot mācīšanās kultūru organizācijā. Vebināra laikā dalībnieki praktizēs pēctecības plānošanas procesu soli pa solim.

Nodarbība kopā ar Anitu Gaili:

16.05. pl. 14:00-16:00 “Pēctecības plānošana”

Pieteikšanās te: https://ej.uz/PectecibasPlanosana