Karostā norisināsies pirmais sezonas pasākums “Ziemosta”

Karostā norisināsies pirmais sezonas pasākums “Ziemosta”

Jau šajā svētdienā, 3. decembrī no plkst.14.00 līdz plkst. 18.00 “Atmodas Dārzā” norisināsies adventes pasākumu cikla “Ziemosta” pirmais pasākums. Pasākuma laikā tiks iedegta Karostas galvenā svētku egle un ikviens aicināts iesaistīties labdarības akcijā.

"Atmodas Dārzs" gaidīs tērpies svētku rotā, gaisā virmos ziemas noskaņa un visā plašajā teritorijā būs baudāma svētku rosība. Pasākuma programma veidota plaša, piedāvājot dažādas aktivitātes un radošās izpausmes - gaidīts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis.

3. decembra “Ziemostai” tiks piešķirta Baltā krāsa, kā gaismas, labestības un miera simbols. Aicināts tiek arī ikviens apmeklētājs savā apģērbā vai aksesuāros ietvert šo krāsu, lai veidotu kopēju noskaņu.

Pasākuma laikā varēs izbaudīt braucienu zirga pajūgā, iepirkties tirdziņā, ļauties muzikāliem priekšnesumiem, piedalīties radošajās darbnīcās, nofotogrāfēties īpaši veidotā fotostūrītī, kā arī baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Svētku kulminācijā būs vērojamas mazās muzikāli vizuālās pasakas “12 dāvanas lācim” 1. sērija kopā ar Karīnu Tatarinovu, Martu Kauliņu- Pelnēnu un Mārtiņu Zālīti. Bet pasākuma izkaņā rotaļas un kopā ar Ziemassvētku vecīti.

“Atmodas Dārza” teritoriju rotās un turpmāk visu ziemas laiku priecēs arī Karostas galvenā svētku egle, kura tiks simboliski iedegta tieši pirmās “Ziemostas” laikā.

Psākums paredzēts arī kā labdarības akcija, kuras laikā tiks vākti ziedojumi Karostas organizācijai “Cerība bērniem”. Tāpēc atsevišķas aktivitātes būs pieejamas par ziedojumiem. Pasākuma norisi atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un vietējie uzņēmumi - “InCopy”, “Liepājas Papīrs”, “Māras Lācis”, “OHM.LV”, “WindUp” un konditoreja “Gatvess”.  Aicinām būt aktīviem un visiem kopā paveikt ko labu šajā svētku laikā!

Pilna pasākuma programma pieejama www.atmodasdarzs.lv/pasākumi