Jūrmalciemā norisināsies septītie “Reņģu svētki”

Jūrmalciemā norisināsies septītie “Reņģu svētki”

Sestdien, 20. aprīlī no pulksten 12 pie tīklu mājas “Piestātne” Jūrmalciemā norisināsies ikgadējie “Reņģu svētki”, kuros ikviens aicināts nogaršot un iegādāties reņģes visdažādākās interpretācijās, kā arī baudīt svētku aktivitātes un pasākumus kopā ar ģimeni.

Šogad svētki norisināsies jau septīto reizi un arī šogad apmeklētājiem būs iespēja ne tikai baudīt svētku vaininieku – reņģi, bet arī piedalīties citās aktivitātes. Svētku laikā norisināsies meistarklase “Vienā Laivā”, kuras laikā vietējie Liepājas ražotāju pavāri ļaus baudīt ierastos ēdienus neierastās garšās, bērni kopā ar Nīcas Jauniešu centra jauniešiem veidos un laidīs gaisā pūķus, biedrība “Valgums” apmeklētājus cienās ar gardu zivju zupu un tikko ceptām reņģēm, bet par svētku muzikālo noformējumu parūpēsies mūziķe un dziesminiece Zanda Štrausa, Nīcas vidusskolas vokālais ansamblis Justīnes Siksnas vadībā un Mārcis Grīnbarts. Dienas garumā arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš.

“Ir klāt pavasaris – laikapstākļi paliek siltāki un saulaināki, daba un jūras dzīve mostas, un tas nozīmē, tīklu mājai klāt šī gada sezonas pirmais pasākums. Baudīsim, gardus ēdienus, izklaidēsimies un vienkārši pabūsim kopā,” uz svētkiem aicina tīklu mājas “Piestātne” komanda.

Svētku programmu skatāma Dienvidkurzemes novada mājaslapā https://www.dkn.lv/lv/notikums/rengu-svetki-jurmalciema-1?date=0