Jaunieši aicināti piedalīties projektu rakstīšanas darbnīcā

Jaunieši aicināti piedalīties projektu rakstīšanas darbnīcā

Lai jaunieši veiksmīgāk sagatavotu savu ideju pieteikumus jauniešu iniciatīvu projektu konkursam, 5. oktobrī plkst. 16:00 Liepājas Bērnu un jaunatnes struktūrvienība “Jauniešu māja” organizē projektu rakstīšanas darbnīcu.

Projektu darbnīcā būs iespēja attīstīt savas projekta idejas, projektu rakstīšanas un pieteikumu aizpildīšanas prasmes, apzināt projekta izaicinājumus, kā arī noskaidrot atbildes uz visiem jautājumuiem par jauniešu iniciatīvu projektu konkursu.

No 18. septembra līdz 22. oktobrim ir atvērta projekta pieteikumu iesniegšana jauniešu iniciatīvu projektu konkursā. Konkursa mērķis, finansiāli atbalstot jauniešu iniciatīvas, ir veicināt liepājas jauniešu līdziesaisti pilsētvides, izglītības, kultūras, sporta, veselības un citos jaunatnei un pilsētai nozīmīgos procesos.

Iniciatīvas iesniegt aicināti jaunieši, kuri dzīvo vai iegūst izglītību Liepājā un kuri ir vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Konkursa kopējais finansējums ir 10 000 eiro, taču vienai iniciatīvai iegūstamais finansējums ir līdz 500 eiro.

Darbnīcā aicināti piedalīties visi, kuri vēlas iesniegt savu projekta pieteikumu jauniešu iniciatīvu projektu konkursā.

Dalība darbnīcā ir bez maksas, ar iepriekšēju pieteikšanos: ej.uz/jip-darbnica