Izdota grāmata  "Rucavas sievu stāsti"

Izdota grāmata "Rucavas sievu stāsti"

Turpinot saglabāt un popularizēt Rucavas kultūras mantojumu, biedrība "Rucavas tradīciju klubs" šogad izdevis otro grāmatu "Rucavas sievu stāsti", kas ir grāmata ne tikai rucavniekiem, bet arī tradīciju kopējiem, par to, kā dzīves prasmes mācīties no savas dzimtas, bērnības atmiņām un sajūtām. Un nu grāmata ir devusies pie lasītājiem, 2. decembrī atzīmējot tās atvēršanas svētkus.

"Lai arī laukā ir sniegs, Rucava zied! Rucavas sievas – spēcīgas Rucavas kultūrtelpas dzīvā mantojuma sargātājas. Rucavas sievu stāsti ir klāt!" priekā dalās tradīciju kluba pārstāvji.

Pavasarī Rucavas tradīciju klubs pie lasītājiem nodeva savu šī gada pirmo grāmatu – “Rucavas cimdu mantojums”. Teju 20 gadu laikā veiktais darbs Rucavas bagātā cimdu mantojuma apzināšanā, izpētē un publicēšanā vainagojās ar 228 līdz mūsdienām saglabāto Rucavas cimdu pāru fotogrāfijām un Ingas Tapiņas veidotajiem raksta zīmējumiem vienā grāmatā.  

Atgādinām, ka Rucavas kultūrtelpa, kā arī Nīcas un Bārtas kultūrtelpas iekļautas Latvijas Nemateriālās kultūras mantojuma sarakstā.