Iespēja pieteikties Erasmus+ jaunatnes darbinieku mobilitātes projektā

Iespēja pieteikties Erasmus+ jaunatnes darbinieku mobilitātes projektā

Organizācija “Keep the Change” aicina pedagogus, trenerus, jaunatnes darbiniekus, jauniešu līderus, ikvienu, kurš iesaistīts darbā ar jaunatni pieteikties dalībai Erasmus+ apmācību projektā.

Projekts "ALL COLOURS OF EDUCATION" notiks Čehijā, Ivančicē no 14. līdz 22. martam! Uzturēšanās, ceļa un ēšanas izdevumi tiek apmaksāti no Erasmus+ programmas līdzekļiem.

Projekts sniegs iespēju labāk iepazīt digitālās vizuālās domāšanas jomu un atklāt tās spēku izglītībā un darbā ar jaunatni. Septiņu mācību dienu laikā varēs izpētīt vizuālās komunikācijas ietekmi mūsdienu digitālajā laikmetā, uzlabot mācību metodes ar grafiskiem palīgrīkiem un vizuālās valodas palīdzību, izveidot savu personīgo vizuālo bibliotēku radošai un efektīvai komunikācijai, uzzināt vizuālo materiālu priekšrocības atmiņas veicināšanā, motivācijā un kritiskajā domāšanā, atklāt tiešsaistes vizuālās domāšanas rīkus un kļūt par daļu no starptautiskas kopienas, veicinot vizuālās domāšanas iemaņas darbā ar jaunatni.

Caur aizraujošām neformālās izglītības aktivitātēm dalībnieki pilnveidos savu personību un attīstīs dažādas prasmes turpmākajiem profesionālajiem panākumiem.

Piesakies Erasmus+ projektam un iegūsti noderīgu pieredzi. Vairāk informāciju par projektu atradīsi šeit: https://ej.uz/laižam_uz_čehiju

Piesakies līdz 30.01.2024 šeit: https://ej.uz/piesakies_apmācībām

Projekta aktualitātēm un citiem notikumiem var sekot līdzi biedrības sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Projekts tiek īstenots pateicoties Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas finansiālam atbalstam.

Foto: Tom Merton