Iespēja piedalīties radošajās rezidencēs projekta “CreArt 3.0#stringing_together” ietvaros

Iespēja piedalīties radošajās rezidencēs projekta “CreArt 3.0#stringing_together” ietvaros

Aicinājums māksliniekiem! Vai esi gatavs parādīt savu radošumu starptautiskā arēnā? CreArt (Network of Citiesfor Artistic Creation) aicina māksliniekus no dažādām Eiropas pilsētām, no šī gada maija līdz jūnijam piedalīties Radošuma mēnesī.

Pievienojies mums, lai svinētu vizuālās mākslas un kultūrasspēku visā Eiropā!

Māksliniekiem iespējams saņemt grantu 400 eiro apmērā, papildufinansējumu 350 eiro materiālu iegādei un 400 eiro ceļošanas izdevumu segšanai.

Reģistrējieties šeit: https://creart2-eu.org/open-calls/

Termiņš: 31. marts

Plašāka informācija pieejama: https://creart2-eu.org/

Lai Liepājā stiprinātu kultūras un nevalstiskā sektora organizāciju kapacitāti, veidotu daudzveidīgas aktivitātes un nodrošinātu starptautiskas pieredzes apmaiņu, Liepāja 2027 ir projekta “CreArt 3.0#stringing_together” partneris.

Projekta “CreArt 3.0 #stringing_together” ietvaros tiek nodrošinātas dažādu organizāciju kapacitātes stiprināšanas un mobilitātes aktivitātes, organizētas mākslinieku rezidences, kā arī daudzveidīgi kultūras notikumi.

Aktivitātēs laika posmā no 2024. līdz 2026. gadam plānots iesaistīt dažādu jomu māksliniekus ar galveno mērķi palielināt vizuālās mākslas, kā arī kultūras nozares ekonomisko un sociālo ieguldījumu Liepājas kopējā attīstībā. Tāpat projekta ietvaros jaunajiem māksliniekiem un kultūras darbiniekiem būs iespēja gūt pieredzi Eiropas radošo spēku apmaiņas programmā.

Projekta vadošais partneris ir Spānijas pilsētas Valjadolidas pašvaldība, pārējie partneri: Portugāles pilsētas Aveiro pašvaldība, Polijas pilsētas Ļubļinapašvaldība, Horvātijas Tēlotājmākslinieku asociācija “HDLU-Zagreba”, Ziemeļmaķedonijas pilsētas Skopje pašvaldība, Lietuvas galerija“Artkomas-Kaunas”, Francijas pilsētu Ruānas un Klermonas-Ferānas pašvaldības, Itālijas pilsētas Venēcijas pašvaldība, Čehijas publiskais nodibinājums “Češke Budejovice”, Somijas pilsētas Oulu pašvaldība, Vācijas pilsētas Rēgensburgaspašvaldība un nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027”.