Iedzīvotāji aicināti pieteikties uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām novembrī

Iedzīvotāji aicināti pieteikties uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām novembrī

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina iedzīvotājus pieteikties uz novembra  mēneša pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Klātienes nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā un meistarklase notiks Kungu ielā 6, Liepājā, bet vebināri notiks platformā Zoom. Pieteikšanās uz novembra nodarbībām šeit: https://ej.uz/nov-lip

1.novembris plkst. 17:00-19:00 vebinārs “Kā rast motivāciju DARĪT”, vebināra moderatore Agnese Lejniece, Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.

Apraksts: Vebināra laikā būs iespēja uzzināt par EPALE platformas iespējām pieaugušo izglītībā un dzirdēt 5 iedvesmas stāstus par motivāciju darīt. Stāstu autori dalīsies pieredzē par to kā viņi rod motivāciju darīt - mācīties, plānot savu laiku, rakstīt projektus, pilnveidot prasmes un veidot karjeru. Iedvesmas stāstu autori - Inga Vintere, Nora Kaņevska, Austra Sipeniece, Uģis Joksts un Anete Liepiņa.

Mērķauditorija: iedzīvotāji

Pieteikšanās: līdz 1. novembra plkst. 13:00

8.novembris plkst. 17:00-18:30 informatīva nodarbība "E-komercijas platforma Etsy“, nodarbības vadītāja Kristiāna Gulbina, E-komercijas platformu lietotāja ar vairāk kā 3 gadu praktisku pieredzi.

Apraksts: nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir platforma Etsy, kādam nolūkam to var izmantot, kas ir nepieciešams, lai uzsāktu pārdošanu, kā veiksmīgi tirgot savu produkciju un kādus vēl papildus rīkus var izmantot, lai attīstītu biznesu Etsy.

Mērķauditorija: iedzīvotāji, kuri vēlas uzsākt savu uzņēmējdarbību platformā Etsy

Nodarbības maksa: 9 eiro, (t.sk. PVN)

Pieteikšanās: līdz 2. novembrim

14.novembris plkst. 17:00 – 18:30 meistarklase “Radošā rakstniecība”, meistarklases vadītāja Sandra Vensko, rakstniece un 12 grāmatu autore.

Apraksts: Meistarklasē būs iespēja praktiski apgūt radošo rakstniecību un radīt savu stāstu vai dzejoli. Meistarklases laikā tiks strādāts ar gatavu tekstu un veidots jauns stāsts, balstoties uz esošo tekstu. Radoša un neformāla atmosfēra garantēta.

Mērķauditorija: iedzīvotāji, kuri vēlas apgūt radošo rakstniecību

Pieteikšanās: līdz 12. novembrim

22.novembrī plkst. 17:00–18:30 radošā meistarklase “Sveču gatavošana", meistarklases vadītāja Indra Grūdupa, sveču veidotāja.

Apraksts: Meistarklases laikā būs iespēja iepazīties ar izejmateriāliem, kas tiek izmantoti sveču gatavošanā – vaski, daktis, smaržvielas, kā arī būs iespēja praktiski pagatavot krāsainu un smaržīgu sveci stikla burciņā. Tiks runāts arī par biežāk pieļautajām kļūdām gatavojot sveces mājas apstākļos.

Mērķauditorija: iedzīvotāji, kuri vēlas iemācīties gatavot sveces

Nodarbības maksa: 10 eiro, (tsk. PVN)

Pieteikšanās: līdz 17. novembrim.

23. novembris plkst. 17:00 -19:15 vebinārs "No idejas līdz uzņēmējdarbībai", vebināra moderatore Agnese Lejniece, Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.

Apraksts: Vebināra laikā būs iespēja dzirdēt 6 pieredzes stāstus kā no idejas izveidot uzņēmējdarbība, kā radīt savu zīmolu un kā ir būt par jauno uzņēmēju. Pieredzē dalīsies Toms Beķeris, Baiba Griezīte, Līga Agruma, Raimonds Jurģelis, Daniela Solovjova-Vlasova un Ineta Lastovska.

Mērķauditorija: iedzīvotāji, kuriem ir interese par uzņēmējdarbības uzsākšanu

Pieteikšanās: līdz 21. novembrim

28.novembris plkst. 17:00 – 18:30 praktiskā nodarbība “Kā atpazīt depresiju?", nodarbības vadītāja Baiba Pavlovska, klīniskais un veselības psihologs, juridiskais psihologs ar vairāk kā 15 gadu profesionālo pieredzi.

Apraksts: Nodarbības laikā tiks apskatīti tādi jautājumi - kā atpazīt depresiju, kādi ir nomāktības iespējamie iemesli, kā arī tiks sniegti praktiski ieteikumi depresijas pārvarēšanai.

Mērķauditorija: iedzīvotāji

Pieteikšanās: līdz 24. novembrim

29.novembris plkst. 17:00 – 18:30 praktiskā nodarbība “Joga ģimenei”, nodarbības vadītāja Evija Branta, jogas un veselības centra “Kundal” jogas pasniedzēja.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespējams iepazīt elpošanas tehnikas, jogas vingrojumus, relaksāciju, kā arī jogas metodes, kuras var ieviest kopā ar bērniem, lai bērni varētu izkustēties, mācīties elpošanas tehnikas un mēģināt rast mieru. Jogas prakses ikdienā var palīdzēt gan vecākiem, gan bērniem labāk tikt galā ar destruktīvām emocijām.

Mērķauditorija: vecāki kopā ar bērniem

Nodarbības maksa: 9 eiro, (tsk. PVN)

Pieteikšanās: līdz 20. novembrim

30.novembris plkst. 17:00-18:30 informatīvā nodarbība "Montesori vides iekārtojums bērnam", nodarbības vadītāja Diāna Grundmane, pirmsskolas un Montesori skolas skolotāja.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt kā iekārtot telpu, atbilstoši Montesori pedagoģijas principiem, lai bērns var patstāvīgi izzināt apkārtējo vidi un mācīties apgūt jaunas prasmes.

Mērķauditorija: Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes novada pirmsskolas izglītības pedagogi, pirmsskolas izglītības pedagogu palīgi un  sertificētās aukles

Pieteikšanās: līdz 27. novembrim