Iedzīvotāji aicināti pieteikties uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām maijā

Iedzīvotāji aicināti pieteikties uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām maijā

Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centrs aicina iedzīvotājus pieteikties uz pieaugušo neformālas izglītības nodarbībām maijā. Nodarbības notiek Peldu ielā 5, Liepājā vai  tiešsaistes platformās. Pieteikšanās uz nodarbībām, aizpildot anketu: https://ej.uz/LIP-maijs

9. maijā plkst. 15:00 - 16:30 tiešsaistes seminārs “Kā dibināt biedrību”, semināra vadītāja Lilita Strode, Uzņēmumu reģistra Organizāciju reģistrācijas nodaļas vadītāja – valsts notāre.

Apraksts: Semināra laikā būs iespēja uzzināt kā notiek biedrības dibināšanas process - kādi dokumenti ir jāiesniedz Uzņēmuma reģistrā biedrības reģistrācijai Biedrību un nodibinājumu reģistrā un kā tie jānoformē, kā arī -  kādas ir biežāk pieļautās kļūdas.

Mērķauditorija: ikviens interesents, kurš plāno veidot un dibināt biedrību.

Pieteikšanās: 7. maijam

15. maijā plkst. 15.00 – 16.30 praktiskā nodarbība “Grafiskā dizaina platforma “Canva” bez priekšzināšanām”, nodarbības vadītāja Agnese Lejniece, Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītāja.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja iepazīt grafiskā dizaina platformas Canva.com bezmaksas versijas piedāvātās iespējas un praktiski izveidot vizuālos materiālus, kas var noderēt gan sociālo kontu veidošanā, gan sava mazā biznesa vizuālās identitātes izstrādē vai dažādu pārskatu veidošanā.

Mērķauditorija: ikviens interesents bez priekšzināšanām platformā Canva.

Pieteikšanās: līdz 9. maijam

Nodarbības maksa: 14,50 eiro (t.sk. PVN)

16. maijā plkst. 17:0 0- 18:30 informatīva nodarbība "Droša vasara bērnam", 5. nodarbība no vecāku nodarbību cikla "Kopā augt", nodarbību vadīs Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas galvenā inspektore Vita Vīlistere un vecākais inspektors Gints Briķis.

Apraksts: Nodarbības saturs balstīts uz bērnu drošību un atbildību vasarā. Nodarbības laikā tiks pārrunāts, kas jāievēro bērnam atrodoties vienam pašam mājās, piedaloties ceļu satiksmē un atrodoties publiskās vietās. Tāpat tiks aktualizēts jautājums par drošu peldēšanos un kādos gadījumos ir jāzvana 110 vai 112.

Mērķauditorija: vecāki, īpaši aicināti uz nodarbību pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecāki un vecvecāki.

Pieteikšanās: līdz 14.maijam

17. maijā plkst. 15:00-16:30 Informatīvs seminārs “Nodarbinātība vasarā: sezonas darbs un pirmā darba pieredze bērnam”, semināru vadīs Linda Segliņa un Silvija Mažaika, Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas  filiāles nodarbinātības organizatores.

Apraksts: Semināra laikā būs iespēja uzzināt, kas ir jāņem vērā vecākiem, ja bērns strādā vasarā, kādas ir iespējas bērnam tikt nodarbinātam vasaras sezonā, kā arī, kas jāņem vērā nodarbinātām personām, ja strādā tikai sezonas darbus.

Mērķauditorija: vecāki, studenti un ik viens interesents, kuram aktuāls ir sezonas darbs un pirmā darba pieredze.

Pieteikšanās: līdz 15.maijam

18. maijā plkst. 17:00 - 18:30 seminārs “Lietišķā etiķete”, semināra vadītāja, Inga Sprice, veiksmīga uzņēmēja, etiķetes un sabiedrisko attiecību eksperte, daudzgadēja pašizaugsmes nometņu, retrītu un semināru organizētāja un vadītāja.

Apraksts: Semināra laikā  būs iespēja uzzināt par  dažādām lietišķās etiķetes niansēm, kas ir jāievēro ikdienā, darba vidē un komunicējot ar citiem. Semināra saturs - sasveicināšanās, iepazīšanās, etiķete e-vidē un apģērba etiķete. Būs iespēja uzdot jautājumus par sev interesējošiem jautājumiem, saistībā ar lietišķo etiķeti.

Mērķauditorija: ikviens interesents, kuram interesē lietišķās etiķetes pamati.

Pieteikšanās: līdz 11.maijam

Nodarbības maksa: 14,50 eiro (t.sk. PVN)

22. maijā plkst. 14.00 – 15.30 tiešsaistes nodarbība “Pirmie soļi projektu vadībā”, nodarbības vadītāja Aija Strazda, projektu vadītāja ar vairāk kā 15 gadu pieredzi vietējo un starptautisko projektu vadībā.

Apraksts: Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir projekts, kā no idejas nonākt līdz gala rezultātam, kur meklēt ārējo finansējumu un kā notiek projekta dzīves cikls. Būs iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par projektu vadību.

Mērķauditorija: Ikviens interesants, kuram interesē, kas ir projektu vadība un kā ideju pārvērst projektā un iegūt finansējumu.

Pieteikšanās: līdz 12. maijam

Nodarbības maksa: 14,50 eiro (t.sk. PVN)

23. maijā plkst.17:00 – 18:30 radošā meistarklase “Ķermeņa skrubju gatavošana”, meistarklases vadītāja Baiba Griezīte, zīmola “Saules zīmes masāžas ziepes” izveidotāja un radošo meistarklašu vadītāja.

Apraksts: Meistarklases laikā būs iespēja iemācīties pagatavot ķermeņa skrubi no dabīgām izejvielām, kā arī uzzināt par tā uzglabāšanu un par lietošanas biežumu.

Mērķauditorija: ikviens interesents, kurš vēlas iemācīties veidot  ķermeņa skrubjus.

Pieteikšanās: līdz 16.maijam

Nodarbības maksa: 14.50 eiro (t.sk. PVN)

24. maijā plkst. 15:00 - 16:30 Informatīvs seminārs “Kā kļūt par pašnodarbināto”, semināra vadītājas Ieva Drišļuka un Anita Novada, Valsts ieņēmuma dienesta Klientu apkalpošanas daļas Kurzemes nodaļas speciālistes.

Apraksts: Seminārs noderēs ikvienam, kurš vēlas veikt savu saimniecisko darbību, bet ne gluži dibināt uzņēmumu. Tāpat šis seminārs būs noderīgs tiem, kuri līdz šim ir izmantojuši citu nodokļu režīmu, piemēram, patentmaksas vai autoratlīdzības, bet pēc to nosacījumu grozījumiem domā, ka viņu darbībai vairāk atbilstu saimnieciskās darbības veicēja statuss. Semināra tēmas: Kā reģistrēt savu saimniecisko darbību; Kādus nodokļu nomaksas režīmus var izvēlēties; Kad un kā sniedzami pārskati un veicami maksājumi.

Mērķauditorija: ikviens interesents, kurš vēlas kļūt par pašnodarbināto vai jau tāds ir, bet ir jautājumi par grāmatvedības kārtošanu un nodokļiem.

Pieteikšanās: līdz 22.maijam