Erasmus+ jaunatnes darbinieku mobilitātes projekts  “BE WELL”

Erasmus+ jaunatnes darbinieku mobilitātes projekts “BE WELL”

Organizācija “Keep the Change” aicina dalībniekus vecumā no 18 gadu vecuma pieteikties dalībai Erasmus+ apmācību projektā. Projekts "BE WELL" notiks Rumānijā no 12. līdz 19. maijam. Uzturēšanās, ceļa un ēšanas izdevumi tiek apmaksāti no Erasmus+ programmas līdzekļiem.

Dalībnieki gūs vērtīgu ieskatu par jauniešu emocionālā stresa pazīmju identificēšanu, izpratīs emocionālā atbalsta lielo ietekmi uz labklājību, personīgo attīstību un iesaistīšanos aktivitātēs, apgūs efektīvas pieejas, kā rīkoties, lai pārvarētu sarežģītas situācijas.

Projekta laikā arī notiks apgūto prasmju pielietošana, izmantojot saistošas grupas aktivitātes, tostarp lomu spēles un reālas dzīves scenāriju analīzi.Šī visaptverošā programma ir izstrādāta, lai sniegtu dalībniekiem zināšanas, prasmes un attieksmi, kas nepieciešama, lai sniegtu jēgpilnu un efektīvu emocionālo atbalstu jauniešiem. Sadarbojoties grupās un iesaistoties praktiskos vingrinājumos, dalībnieki gūs praktisku pieredzi, kā pielietot jauniegūtās prasmes.

Projekts tiek īstenots pateicoties Eiropas Komisijas Erasmus+ programmas finansiālam atbalstam.Piesakies jau tagad Erasmus+ projektam un iegūsti dzīvi mainošu pieredzi. Vairāk informāciju par projektu atradīsi šeit: https://ej.uz/piedzīvojums_rumānijā

Piesakies līdz 10.02.2024 šeit: https://ej.uz/piesakies_rumānijai