Aicinājums uz semināru -  kā veiksmīgi sagatavot pieteikumu Valsts kultūrkapitāla fonda konkursiem

Aicinājums uz semināru - kā veiksmīgi sagatavot pieteikumu Valsts kultūrkapitāla fonda konkursiem

Lai stiprinātu vietējo organizāciju kapacitāti un palīdzētu apgūt jaunas prasmes, nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” sadarbībā ar  Valsts kultūrkapitāla fondu (VKKF) aicina apmeklēt izglītojošu semināru par to, kā sagatavot pēc iespējas labāk pieteikumu VKKF fonda projektu konkursiem.

Izglītojošais seminārs norisināsies pirmdien, 27. novembrī plkst.16.00 kultūras namā “Wiktorija”. Semināru vadīs VKKF direktors Edgars Vērpe.

Pasākuma laikā varēs saņemt praktiskus padomus, kā sagatavot pēc iespējas labāku pieteikumu finansējuma iegūšanai, uzzināt par biežāk pieļautajām projektu rakstītāju kļūdām, kā arī ikviens interesents varēs saņemt atbildes uz sev būtiskiem jautājumiem no VKKF pārstāvjiem.

Lai VKKF fonda kolēģi varētu sagatavot pēc iespējas noderīgāku informāciju, aicinājums iesniegt sev interesējošos jautājumus šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLnHznSFCvi6FecLt7jmuemJsHCNb_-sTxgWHi2w2QNPpw3A/viewform

Valsts kultūrkapitāla fonds ir publisks nodibinājums, kura galvenais mērķis ir veicināt kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu valstī saskaņā ar valsts kultūrpolitikas vadlīnijām. Vairākas reizes gadā VKKF izsludina pieteikšanos uz dažādām programmām, lai organizācijas varētu realizēt daudzveidīgu žanru kultūras projektus. Plašāka informācija: www.kkf.lv