Aicinājums uz meistarklasei par mākslīgā intelekta saziņas rīku ChatGPT

Aicinājums uz meistarklasei par mākslīgā intelekta saziņas rīku ChatGPT

Ordien, 25. aprīlī, plkst. 18.00, Liepājas tehnoloģiju klastera telpās Kungu ielā 2, Liepājā Digitālo inovāciju parks Digitālās nedēļas ietvaros organizēs bezmaksas meistarklasi, lai iepazīstinātu ar populāro mākslīgā intelekta vadīto saziņas rīku ChatGPT. Meistarklasē tiks demonstrēti praktiski padomi kā izmantot ChatGPT rīku savas organizācijas stiprināšanai.

Pasākums ir bezmaksas, tomēr tam nepieciešams reģistrēties šeit – https://www.digip.lv/reg/kiberdrosibas-mk-2

Meistarklase ir paredzēta, lai uzņēmējiem sniegtu vērtīgas atziņas un praktiskas stratēģijas, kas palīdzētu sasniegt savus mērķus. Izmantojot ChatGPT, dalībnieki uzzinās, kā izmantot tehnoloģijas un inovācijas, lai veicinātu sava biznesa izaugsmi, optimizētu mārketinga stratēģijas un uzlabotu klientu un sabiedrības iesaisti.

Kas ir ChatGPT?

ChatGPT ir lielais valodas modelis (large language model), ko izstrādājis uzņēmums “OpenAI”, pamatojoties uz GPT (Generative Pre-trained Trasformer - ģeneratīvo iepriekš apmācītu transformatoru) arhitektūru. ChatGPT nozīme ir tā spējā saprast un apstrādāt jautājumus, un radīt atbildes, kas līdzinās cilvēka sniegtajām. Tas padara to par spēcīgu saziņas un problēmu risināšanas rīku. ChatGPT var izmantot plašam lietojumu klāstam, piemēram, klientu apkalpošanai, valodu tulkošanai, satura veidošanai un pat lai izglītotos. To var izmantot arī jaunu ideju un ieskatu ģenerēšanai, analizējot lielas teksta datu kopas un identificējot modeļus un tendences. ChatGPT ir potenciāls mainīt veidu, kā mēs sazināmies un mijiedarbojamies ar tehnoloģijām, padarot to cilvēciskāku un intuitīvāku. Rezultātā tam ir potenciāls pārveidot daudzas nozares un uzlabot vispārējo tehnoloģiju produktu un pakalpojumu lietotāju pieredzi.