Aicinājums uz Liepāja 2027 (ne)miera programmas kapacitātes stiprināšanas semināru

Aicinājums uz Liepāja 2027 (ne)miera programmas kapacitātes stiprināšanas semināru

Lai stiprinātu vietējo organizāciju un radošo nozaru pārstāvju prasmes projektu veidošanā un sniegtu jaunas zināšanas, kā arī neierastu pieredzi, nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” (Liepāja 2027) aicina uz semināru ciklu. Pirmā nodarbība notiks piektdien, 1. martā, plkst. 11.00, koncertzālē “Lielais dzintars” un būs veltīta radošumam un inovācijām.

Semināra pasniedzēji būs reklāmas uzņēmuma “Not Perfect Riga” radošais direktors Aleksandrs Bētiņš, kā arī dizaina konsultāciju uzņēmuma “Age 5” un sociālā uzņēmuma “MAMMU” radošais direktors Fions Dobins (Fionn Dobbin). A. Bētiņš ir arī biedrības Latvian Art Director Club (LADC) valdes loceklis un pasniedzējs LADC Reklāmas skolā. Veidojis vairākas radošās kampaņas Latvijā, kā arī realizējis dažādus reklāmas projektus Viļņā un Tallinā. Inovāciju dizainers un radošais konsultants F. Dobins strādājis ar vairāk nekā 30 dažādiem zīmoliem, piemēram, “General Motors”, “BASF” un “ADIDAS”. Konsultantam ir vairāk nekā desmit gadu pieredze sociālā biznesa nozarē, organizējot un izstrādājot dažādu pasākumu un darbnīcu formātus.

Seminārs ilgs četras stundas un noritēs trīs daļās - pieredzes stāstos, lekcijās un darbnīcās. Pasākuma laikā paredzētas dažādas līdziesaistes aktivitātes, ideju ģenerēšana un to izvērtēšana, interaktīvas prāta vētras un darbs grupās, izmantojot neierastas metodes radošuma veicināšanai. Mērķis ir uzlabot dalībnieku radošo domāšanu, veicināt iesaisti un uzlabot sadarbības prasmes.

Nodarbības notiks latviešu un angļu valodās, tiks nodrošināts tulkojums.

Lai pieteiktos (ne)miera semināru ciklam, aicinājums aizpildīt pieteikšanās anketu: https://epakalpojumi.liepaja.lv/lv/project/K1k3aUMzWFNPOHBXeFpWQmFub2ZtZz09/

Vietu skaits ierobežots, aicinājums pieteikties līdz 20. februārim.

Tiekamies piektdien, 1. martā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00, koncertzāles “Lielais dzintars” zālē Civita Nova, 6. stāvā. Pasākums ir bezmaksas.

Liepāja 2027 radījusi jaunu kapacitātes stiprināšanas platformu - vairāku semināru ciklu ar mērķi sniegt iespēju Radošās (ne)miera zemes (Liepāja, Dienvidkurzeme, Kuldīgas novads) organizācijām un cilvēkiem stiprināt savas praktiskās un teorētiskās zināšanas un prasmes par projektu realizēšanu saistībā ar Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmu. Nodarbības par dažādām tēmām paredzētas reizi mēnesī.

Nākamās semināru tēmas un norises vietas:

● 5. aprīlī - "Sabiedrības iesaiste vs. sabiedrības apkalpošana" - Grobiņā, Jūrpils banketu zālē

● 26. aprīlī - "Mijiedarbība ar vidi” - Liepājā, Neredzīgo biedrības telpās

● 24. maijā - “Kritiskā pašanalīze” - Kuldīgā, Adatu fabrikā

● 14. jūnijā - “Vara un varēšana" - Liepājas pludmalē

Aicinām sekot līdzi aktualitātēm Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 mājaslapā www.liepaja2027.lv. Par katru semināru vēl sekos papildu informācija.