Aicinājums uz Liepāja 2027 kapacitātes stiprināšanas semināru par personīgo izaugsmi profesionālai izcilībai

Aicinājums uz Liepāja 2027 kapacitātes stiprināšanas semināru par personīgo izaugsmi profesionālai izcilībai

Lai turpinātu stiprināt vietējo organizāciju un radošo nozaru pārstāvju prasmes, nodibinājums “Nodibinājums Liepāja 2027” (Liepāja 2027) aicina uz semināru cikla ceturto nodarbību par personīgo izaugsmi profesionālai izcilībai.

Seminārs “Kritiskā pašanalīze” notiks piektdien, 24. maijā, plkst. 11.00, Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgā.

Ceturtā semināru cikla nodarbības pasniedzējs būs Liepāja 2027 sabiedrības iesaistes speciālists, “Demokrātijas kafejnīcas” idejas autors, “Demokrātijas fonda” valdes loceklis, pētījuma uzņēmuma "Mozokot" līdzīpašnieks un vairāku grāmatu līdzautors Dr.Phil. Ģirts Jankovskis.

Seminārā kopīgi apzināsimies pašapziņas nozīmi un personīgos šķēršļus, šajā reizē būs jāveic dažādi uzdevumi Kuldīgas pilsētvidē, caur dažādiem ceļiem analizējot kultūras projektus.

Lai pieteiktos (ne)miera semināru ciklam, aicinājums aizpildīt pieteikšanās anketu: https://epakalpojumi.liepaja.lv/lv/projects/preview/355/

Pasākums ir bezmaksas.

Jau ziņots, ka Liepāja 2027 radījusi jaunu kapacitātes stiprināšanas platformu - vairāku semināru ciklu ar mērķi sniegt iespēju Radošās (ne)miera zemes (Liepāja, Dienvidkurzeme, Kuldīgas novads) organizācijām un cilvēkiem stiprināt savas praktiskās un teorētiskās zināšanas un prasmes par projektu realizēšanu saistībā ar Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 programmu. Nodarbības par dažādām tēmām paredzētas reizi mēnesī.

Pēdējais šī cikla seminārs “Vara un varēšana” notiks 14. jūnijā Liepājas pludmalē.

Aicinām sekot līdzi aktualitātēm Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 mājaslapā www.liepaja2027.lv. Par nākamajiem semināriem vēl sekos papildu informācija.