Aicinājums uz izglītojošu semināru par iekļaujošas vides nodrošināšanu pasākumu organizēšanā

Aicinājums uz izglītojošu semināru par iekļaujošas vides nodrošināšanu pasākumu organizēšanā

Lai veicinātu dažādu pasākumu organizatoru lielāku izpratni par iekļaujošas vides un principu ievērošanu un ieviešanu pasākumu un dažādu notikumu organizēšanā, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda kopā ar Liepājas Neredzīgo biedrību aicina uz izglītojošu semināru.

Seminārs notiks otrdien, 7. martā, plkst.15.00, Liepājas Neredzīgo biedrības 2. stāvā, Ganību ielā 197/205, ilgs aptuveni divas stundas un sastāvēs no divām daļām – teorētiskās un praktiskās. Nodarbību vadības Liepājas Neredzīgo biedrības vadītājs Māris Ceirulis.

Liepājas Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 pieteikuma programmā nofiksēts, ka līdz pat 2028. gada tiks aktualizēta tēma par to, kā radīt, veidot un nodrošināt programmas pasākuma realizāciju, lai tajos ikviens justos gaidīts, ērti varētu sekot līdzi notiekošajam un pilnvērtīgi izbaudīt ikvienu notikumu.

Viens no programmas mērķiem ir samazināt arī mobilitātes šķēršļus, panākot, ka kultūras infrastruktūra ir fiziski un psiholoģiski pieejama ikvienam.

Uz semināru tiek aicināti pasākumu producenti, organizatori, tehniskie un administratīvie speciālisti, lai apgūtu jaunas prasmes organizēt iekļaujošus pasākumus, lai pēc tam tās varētu reāli izmantot kultūras un sociālo pasākumu īstenošanā.

Lūgums aizpildīt pieteikšanās anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuaOa9GrEeFxGye4dwx_V9ljDMu8eeQh1K47ivZMTZtFb-SQ/viewform