Aicinājums uz informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību

Aicinājums uz informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību

Labklājības ministrija kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju Liepājā rīkos informatīvu pasākumu par sociālo uzņēmējdarbību “Saki godīgi, kā ir būt sociālajam uzņēmējam?”.

Pasākuma norises laiks: 2023. gada 10. martā no plkst. 14.00–16.00

Pasākuma norises vieta: “Impact Hub Liepāja”, Strautu ielā 4

Pasākumā varēs uzzināt par sociālās uzņēmējdarbības aktualitātēm, būs iespēja iepazīties ar trīs sociālajiem uzņēmējiem, uzklausot atklātus un personiskus stāstus par biznesu, ikdienas izaicinājumiem un vēlmi padarīt pasauli labāku.

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija informēs par nozares jaunumiem, iespējām, un dalībniekiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par Sociālā uzņēmuma likumu, atbalsta veidiem, sociālā uzņēmuma statusa iegūšanas procesu un citām nozares aktualitātēm.

Ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Ruta Šenkevica - radošās maizes laboratorijas “Ramala” vadītāja, Natālija Jermolajeva - sociālā uzņēmuma “Correcty” dibinātāja un Tatjana Tarasova - sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Liepājā, sociālā uzņēmuma “Tanyta” izveidotāja.

Sociālais uzņēmums “Tanyta” darbojas Liepājā ar mērķi palīdzēt jaunajām māmiņām un jauniešiem apgūt dažādas profesionālās prasmes un šobrīd attīsta ideju par mikrozaļumu audzēšanas biznesu.

Lai piedalītos pasākumā, līdz 7. martam jāaizpilda elektroniska pieteikuma anketa. Vietu skaits ierobežots.