Aicinājums sajust Francijas šarmu "Pegaza pagalmā"

Aicinājums sajust Francijas šarmu "Pegaza pagalmā"

Kultūras un atpūtas vieta Liepājā "Pegaza pagalms" viesistaba Kuršu ielā 20 sestdien, 14. oktobrī no pulksten 12 aicina uz Francijas aktivitātēm, lai sajustu un izbaudītu šīs valsts dažādās nokrāsas garšu, smaržu, prāta spēļu un mūzikas noskaņu niansēs.

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja baudīt franču virtuvei raksturīgu gastronomijas izstrādājumu ēdienkarti. Sākot no pulksten 12, viesistabas apmeklētājiem būs iespējams pie kafijas tases nobaudīt klasisku sviesta kruasānu, kā arī eklērus. Dienas vidū būs pieejama turpat uz dzīvas uguns pagatavota sīpolu zupa. Savukārt pēcpusdienas un vakara pusē baltvīna vai sarkanvīna glāzi būs iespējams papildināt ar franču uzkodām.

Par Francijas noskaņu garšu niansēm dienas garumā rūpšesies pavārs Igors Sadretdinovs un topošais konditors Andrejs Bražis.

Visas dienas garumā apmeklētāji varēs baudīt virtuāla pantomīmas jeb "klusējošās mākslas" skatīšanos un franču mūziku.

Pulksten 18 prāta azarta cienītāji tiek aicināti piedalīties arī komandu aktivitātes un erudīcijas spēlē "Prāta trieciens Francijai". Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu.

Savukārt Francijas šarma dienas noslēgumā, no pulksten 21 liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz ballīti franču mūzikas noskaņās, par kuru gādās DJ Armands Sausiņš.  

"Pegaza pagalms" Francijas šarma norises aicina izbaudīt bez maksas.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook ("Pegaza pagalms") un Instagram (@pegaza.pagalms).