Vietējā IT kopiena jūtas lepna par paveikto

Vietējā IT kopiena jūtas lepna par paveikto

"Šis projekts ir ne tikai lieliska iespēja vietējo profesionāļu sadarbībai, bet arī Liepājas IT kopienas goda jautājumus. Patiess prieks, ka izstrādē iesaistītie Liepājas tehnoloģiju klastera biedri šo uzdevumu veica ar lielu aizrautību un atbildības sajūtu. Ticu, ka pastāvīgais klastera biedru skaita pieaugums ir atslēga uz stiprāku Liepājas IT aliansi un iespēja kopīgiem spēkiem realizēt arvien jaunus projektus. Esam pateicīgi par iespēju un turam īkšķus par Liepāju," tā par Liepājas, Dienvidkurzemes un Kuldīgas novadu pieteikuma Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulam 2027 jaunās mājaslapas www.liepaja2027.lv izveidi, pastāstīja Digitālo inovāciju parks un Liepājas tehnoloģiju klastera vadītāja Agate Ambulte.

Jaunā mājaslapa nepilna mēneša laikā izveidota pašu liepājnieku spēkiem - darba grupai sadarbojoties ar Digitālo inovāciju parks un Liepājas tehnoloģiju klasteri.

www.liepaja2027.lv tehnisko un dizaina pusi realizēja Liepājas tehnoloģiju klastera biedri web dizainere Ennija Kudrēviča un web izstrādātājs Verners Gavilovskis.

Te var noskatīties nelielu, pašu izstrādātāju sagatavotu VIDEO