Stiprinām savu kapacitāti ar draugiem no Portugāles un Polijas

Stiprinām savu kapacitāti ar draugiem no Portugāles un Polijas

ERASMUS+ programmas ietvaros tiek īstenots projekts “Digitālās un dematerializācijas pašvaldības” ("Digital & Dematerialization Municipalities”), kura ietvaros Liepājā šonedēļ viesojās pašvaldību pārstāvji no Vila Nova de Poiares (Portugāle) un Mielec (Polija).

🔺 Divu dienu pieredzes apmaiņas laikā savus partnerus iepazīstinājām ar Liepājas līdzšinējo pieredzi e-pakalpojumu ieviešanā un procesu digitalizācijā. Kopā apmeklējām vairākas pašvaldības iestādes, vietējo IT kopienu, tikāmies ar “Digitālo inovāciju parka” un “Liepāja Tech Girls” pārstāvjiem, paviesojāmies koncertzālē “Lielais dzintars”, kurā šogad uzsākts inovatīvs digitalizācijas risinājums, piedāvājot augstas kvalitātes koncertu ierakstus elektroniskā vidē platformā “Digitālais dzintars” (https://digitalaisdzintars.lv/).  

🔺 Projekts “Digitālās un dematerializācijas pašvaldības” sagatavots Erasmus+ programmas projektu konkursa “Maza mēroga partnerību projekti pieaugušo izglītības sektorā” ietvaros. Projekta vadošais partneris ir pašvaldība Vila Nova de Poiares (Portugālē) un sadarbības partneris ir pašvaldība Mielec (Polijā).

🔺 Projekta ietvaros trīs pilsētās tiek veikts iekšējais audits par papīra, toneru, programmatūras un informācijas sistēmu izmantošanu, kā arī plānots organizēt darbinieku apmācības paradumu maiņai darbā ar elektroniskiem dokumentiem.