"Radi Vidi Pats" aicina uz sarunu par kultūru

"Radi Vidi Pats" aicina uz sarunu par kultūru

17. novembrī, pulksten 18.00, biedrība "Radi Vidi Pats" aicina liepājniekus uz sarunu vakaru tiešsaistē, lai runātu par to, kāda nozīme kultūrai ir pilsētas iedzīvotāju dzīvē, kādas jaunas aktivitātes mēs vēlētos pieredzēt un, vai Liepājas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 pieteikums kaut ko mainīs kultūras patēriņa paradumos.

Liepāja vienmēr piedāvājusi plašu un daudzveidīgu kultūras programmu gan iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Tomēr ne visi iedzīvotāji izmanto iespēju piedalīties kultūras dzīvē. Šobrīd Liepāja pretendē uz iespēju iegūt Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027. gadā. Izveidota programma ar piecām līnijām: "Eiropas sapnis", "Pilsēta paradokss", "Jaunatklāj vietējo!", "Apzinātā mērenība" un "Radošā tālnojauta" un šajā programmā liela nozīme ir visas sabiedrības iesaistei.

Sarunas laikā runāsim par katra personisko sajūtu kultūras pasaules izziņā, par to, ko katrs varam darīt un, kā iesaistīties, lai kultūras apguve būtu aizraujoša individuālā līmenī un veidotu arī saliedētāku un domājošāku sabiedrību. Būs iespēja uzdot jautājumus par Eiropas kultūras galvaspilsētas titula izaicinājumiem pieteikuma veidotājiem.

Pasākumam pievienoties var: piesakoties Facebook notikumā, rakstot uz info@radividipats.lv ar norādi "pieteikšanās sarunu vakaram". Sarunu vakars norisināsies platformā Zoom.