Notiks seminārs par sadarbības veicināšanu

Notiks seminārs par sadarbības veicināšanu

Ceturtdien, 9. jūnijā, no plkst.10 Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notiks jaunās Eiropas "Bauhaus" iniciatīvas seminārs par sadarbības veicināšanu "Ievēlies vēlēšanos… Radošas vietas mācībām un izaugsmei labākai nākotnei pasaulē".

Lai sabiedrībai skaidrotu pašvaldību lomu sadarbības veicināšanā, izglītības attīstībā un iedzīvotāju informēšanā - parādot daudzveidīgus iesaistes veidus, sākot ar vasaras skolām bērniem, beidzot ar izglītojošiem filmu festivāliem, tiek rīkots jaunā Eiropas "Bauhaus seminārs par sadarbības veicināšanu.

Seminārā tiks apskatītas tādas tēmas kā ilgtspējīgas attīstības veicināšana, Liepājas bibliotēkas transformācijas iespējas ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētu, bibliotēkas un to loma attīstības izglītības un ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķu veicināšanā, filmu festivāls kā sociālās iekļaušanas veids. Tiks runāts arī par Ukrainā esošo karu, sniegto atbalstu un par pašvaldību pieredzi, uzņemot Ukrainas iedzīvotājus, bērnus no Ukrainas formālajā un neformālajā izglītībā.

Pasākuma noslēgumā dalībnieki aicināti pievienoties kopīgai rododendru stādīšanas aktivitātei un "vēlmju rododendru" veidošanai, kas ir Eiropas Komisijas un Eiropas Reģionu komitejas iniciēta koku stādīšanas akcija "Koki dzīvībai".