Norisinājās ukraiņu ēdienu meistarklase un sadraudzības vakars

Norisinājās ukraiņu ēdienu meistarklase un sadraudzības vakars

Paldies liepājniekiem  par sestdienas kopā būšanu ukraiņu ēdienu gatavošanas meistarklasē. Tādu sirsnību un vienotības sajūtu sen nebijām izbaudījuši!

Lai veicinātu uz Latviju no kara šausmām atbēgušo un dzīvojošo ukraiņu integrāciju, sniegtu liepājniekiem iespēju iepazīt ukraiņu ēdienu gatavošanas tradīcijas, kā arī stiprinātu vietējo iedzīvotāju un ukraiņu sadraudzību, Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar Liepājā un Rīgā dzīvojošajiem ukraiņiem sestdien organizēja sadraudzības pasākumu – ukraiņu ēdienu gatavošanas meistarklasi, uz kuru bija aicināts ikviens interesents.

Gan mazi, gan lieli – gan Liepājā dzīvojošie ukraiņi, gan no Rīgas atbraukušie, plecu pie pleca ar liepājniekiem ne tikai mācījās gatavot dažādus tradicionālos ukraiņu ēdienus, bet arī labāk iepazina viens otru un sirsnīgi kopā pavadīja sestdienas vakaru!

Paldies aizrautīgajām dāmām no Borščs - garšīgi pie ukrainietēm un atbalstošajiem kungiem, kuri ļāva mums kopā piedzīvot tik patīkamus mirkļus!

Svētdienu dāmas ar ģimenēm pavadīja apskatot Liepāju un baudot mūsu pilsētas piedāvājumu!

Foto atskats:

Meistarklase: https://www.facebook.com/liepajalv/posts/pfbid0iaQAnCgyL1b1XcVnoUfzBpbvmME7BQKNZ8ouWAxCy8WFaDBKBkg6tBeiJU5bQYZnl

Ekskursija:  https://www.facebook.com/liepajalv/posts/pfbid0EFt1Q5UaejMsYULoHTX6xBBBwkGPqNacx5aCgSfpAmP7MhVUpbzUSwc2eu6yGpBFl