“Liepājas Mākslas forumu" atklās ekstravagants franču salonmūzikas vakars

“Liepājas Mākslas forumu" atklās ekstravagants franču salonmūzikas vakars

Piektdien, 30. septembrī plkst. 19.00 mūsdienu mākslas festivāla “Liepājas Mākslas forums” atklāšanas vakarā aizvadīsim īpašu salonmūzikas vakaru kopā ar talantīgo un pieredzējušo franču mūziķu trio “Surel, Segal & Gubitsch”.

Trio "Surel, Segal, Gubitsch" apvieno trīs unikālus raksturus un balsis – Sebastjēna vijoli, Vensāna čellu un Tomasa elektrisko ģitāru. Gaidāmajā koncertā trio ar paškomponētiem skaņdarbiem un aizraujošām improvizācijām klausītājus vedīs ceļojumā cauri mūzikas žanru pasaulei – no argentīniešu tango līdz skaņu eksperimentiem.  

Festivāla atklāšanas koncerts iecerēts kā salonmūzikas vakard, atminoties romantisko pasauli, kurā mūziku un mākslu baudīja draugu lokā mājās, viesistabā.

“Sebastjēns, Vensāns un Tomass – ir ārkārtīgi aizraujošas, muzikālas personības, lieliski komponisti un improvizatori, kuri savā starpā veido pārsteidzoši neparedzamu, vienam otru papildinošu sarunu mūzikā,” par mūziķu trio un koncertu atklāj koncertzāles "Lielais dzintars" mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča.

🚩 Plašāku informāciju par koncertu un biļetes meklē: https://bit.ly/LMF_salonmūzikas_vakars