Liepāja aizstāvējusi savu pieteikumu starptautiskajai žūrijai

Liepāja aizstāvējusi savu pieteikumu starptautiskajai žūrijai

Vakar un šodien visas trīs kandidātpilsētas – Liepāja, Valmiera un Daugavpils – klātienē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā starptautiskajai žūrijai aizstāv savu piedāvājumu konkursā “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027”.

Rezultāti būs zināmi otrdien, 10. maijā plkst. 16.00 Pievienojies uz rezultātu sagaidīšanu klātienē kultūras namā "Wiktorija": https://fb.me/e/1E4WREOXh

Priecāsimies par jūsu atbalstu! Turiet īkšķus!

Pirms nedēļas, 3. maijā, žūriju uzņēmām Liepājā, kad 8 stundās parādījām plašās Kurzemes reģiona iespējas – dienas programmu veidojot tā, lai žūrijas locekļi ieraudzītu un sajustu Liepājas paradoksus un sajustu novadu īpašo piedāvājumu un pievienoto vērtību.

Liepājas pieteikuma koncepcijas (ne)miers ietvaros izveidota plaša, daudzveidīgu žanru pārstāvēta piecu līniju programma, lai runātu par svarīgām problēmām, kas ir aktuālas gan Liepājai, gan Eiropai kopumā.

Katra no piecām programmas līnijām – "Eiropas sapnis", "Pilsēta paradokss", "Jaunatklāj vietējo!", "Apzinātā mērenība" un "Radošā tālnojauta" – atklāj stāstu, kas cieši saistīts ar Liepāju un tās sasaisti ar Eiropu.