Lekcijā iepazīstinās ar bērnu un jauniešu literatūru

Lekcijā iepazīstinās ar bērnu un jauniešu literatūru

12. oktobrī pulksten 18.00 ikviens aicināts piedalīties Piejūras pilsētu literārās akadēmijas rīkotajā lekcijā “Bērnu un jauniešu literatūra: daudzveidība, aktualitātes un tendences”, ko lasīs Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes lektore, filoloģijas maģistre Sandra Okuņeva.

Nodarbībā iecerēts iepazīstināt ar latviešu bērnu un jauniešu grāmatu daudzveidību 21. gadsimta sākumposmā, īpaši – pēdējā desmitgadē, pārrunāt spilgtākās izpausmes tematikā, populārāko autoru loku un žanru daudzveidību, kā arī apmainīties viedokļiem par zīmīgākajām tendencēm bērnu un jauniešu grāmatniecībā.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties šeit:

https://us02web.zoom.us/j/81458799271?pwd=Y3JxK2RjbzFDT0xXVVdGZVEyY0Nudz09

(ID: 814 5879 9271, parole: 133816).

Atgādinām, ka PPLA aktivitātēm jebkurā brīdī var pievienoties jauni dalībnieki, kuri vēlas radoši izpausties. Reizi mēnesī (parasti – trešdienu vakaros) notiek viena lekcija, viena praktiskā nodarbība un viena tikšanās ar kādu jau atzītu dzejnieku, rakstnieku, dramaturgu vai pieredzes stāstā dalās kāds jomas pārstāvis. Nākamās nodarbības paredzētas 19. un 26. oktobrī.

Ja interesē šāda veida aktivitātes, raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas.

Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā “Piejūras pilsētu literārā akadēmija” portālā “Facebook”.