Kā radīt notikumu par prieku sev un citiem?

Kā radīt notikumu par prieku sev un citiem?

Šodien Liepājas Latviešu biedrības namā pulcējās ļoti daudzveidīga publika - sākot no aktīviem un plašu pieredzi guvušiem Liepājas pasākumu rīkošanas profesionāļiem un Dienvidkurzemes novada aktivitāšu nodrošinātājiem līdz pat kultūras vadības studentiem, jo pēcpusdienā norisinājās noslēdzošais seminārs "Noderīgi padomi pasākumu rīkošanā: kā radīt notikumu par prieku sev un citiem?".

Savā plašajā pieredzē dalījās sarunu festivāla "Lampa" direktore Ieva Morica un programmas kuratore Egita Prāma.  

Ekspertes pastāstīja par savu pieredzi sabiedriski un pilsoniski nozīmīgu pasākumu rīkošanā, runāja par sarunu, diskusiju nozīmi un dalībnieki dalījās savā pieredzē, izdarot jaunus secinājumus un bagātinot savu pieredzi.

Lai Liepājā veidotu atbalstošu vidi dažādām sabiedrības iniciatīvām, aktivizētu iedzīvotājus, sniedzot noderīgu, praktisku un iedvesmojošu informāciju, Liepājas pašvaldība kopumā rīkoja četrus diskusijseminārus par aktuālām sabiedrības līdziesaistes tēmām.

Plašāk lasi te: https://www.liepaja.lv/aicinajums-uz-diskusijseminaru-vai-tradicionala-lidzdaliba-ir-mirusi/?q=Aicin%C4%81jums%20uz%20disku