Kā iesaistīt savus kaimiņus un līdzcilvēkus kopīgu ideju realizēšanā

Kā iesaistīt savus kaimiņus un līdzcilvēkus kopīgu ideju realizēšanā

Šodien aizvadīta vērtīga saruna "(Ne)miers manā pagalmā", kurā Rīgas Apkaimju alianses valdes priekšsēdētājs Māris Jansons aicināja paskatīties uz sev tuvākās apkārtnes iespējām un dalījās pieredzē, kā iesaistīt savus kaimiņus un līdzcilvēkus kopīgu ideju realizēšanā.

Uz sarunu sanāca iedzīvotāji no dažādām vecuma grupām, kuri ir ieinteresēti, lai dzīve savā mikrorajonā būtu pilnvērtīga, piepildīta un patīkama. Secināts, ka daudzi ir gatavi iesaistīties, bet tam visbiežāk ir nepieciešams viens līderis, mikrorajona vēstnesis. Tika pārrunātas arī atsevišķas iniciatīvas, kuras jau māju ietvaros tiek īstenotas un kurās kaimiņi ir gatavi sarunāties un kopīga mērķa vārdā sadarboties.

Diskusijseminārs tika rīkots saistībā ar Liepājas gatavošanos konkursa "Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027" 2. kārtai.

Noslēdzošais seminārs notiks 9. decembrī: "Noderīgi padomi pasākumu rīkošanā: kā radīt notikumu par prieku sev un citiem?" aicināts piedalīties ikviens pasākumu organizators, jo savā plašajā pieredzē dalīsies sarunu festivāla "Lampa" direktore Ieva Morica un programmas kuratore Egita Prāma. Seminārs notiks klātienē, plkst. 14.00, Liepājas Latviešu biedrības namā.

Vietu skaits ierobežots!

Pieteikšanās forma: https://pieteikumi.liepaja.lv/lv/project/amcrSkV2cWhmM244WXhLd0ZvdnUxdz09/?fbclid=IwAR3Tmx4LPRKraf4fgWNRWq350pfy76zUQXvAdZLs2pQYipeFjGcJxvIBP0U