Izziņo pieteikšanos dalībai grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2022"

Izziņo pieteikšanos dalībai grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2022"

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija aicina grāmatu izdevējus pieteikt dalību ikgadējā grāmatniecības nozarei nozīmīgā notikumā - grāmatu mākslas konkursā "Zelta ābele 2022", kas tiek organizēts ar mērķi apzināt, izvērtēt un popularizēt Latvijas grāmatniecības sasniegumus, sveikt labākos grāmatu veidotājus, godināt par mūža ieguldījumu grāmatniecībā kādu no nozares pārstāvjiem.

Šogad Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas organizētajam konkursam apritēs 30 gadi, tāpēc tas būs jo īpaši nozīmīgs.

Konkursa uzdevums ir palicis nemainīgs - atklāt, kā grāmatas noformējums atspoguļo sava laika garu, māksliniecisko izpratni, tendences, poligrāfijas un papīra ražotāju iespējas, grāmatas tapšanā iesaistīto pušu veiksmīgas mijiedarbības nozīmi, kuras rezultātā var tapt grāmata kā vienots veselums - kā mākslas darbs, kas veicina pilnvērtīgu satura atklāsmi.

Grāmatas konkursam tiks pieņemtas līdz 29.decembra plkst.17:00, Latvijas Grāmatizdevēju asociācijā - Rīgā, Baznīcas ielā 37-3.

Pirms grāmatu iesniegšanas lūgums sazināties pa tālr. +371 23 558 085 vai e-pastu: marika@gramatizdeveji.lv, lai vienotos par piegādes laiku.

Vairāk: https://www.km.gov.lv/lv/jaunums/izzino-pieteiksanos-dalibai-gramatu-makslas-konkursa-zelta-abele-2022