Izsludināts iepirkums par jaunas Liepāja 2027 mājaslapas izveidi

Izsludināts iepirkums par jaunas Liepāja 2027 mājaslapas izveidi

Lai nodrošinātu pēc iespējas labāk funkcionējošu Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 mājaslapu, izsludināts iepirkums par projekta “Liepāja – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027. gadā” tīmekļvietnes www.liepaja2027.lv dizaina un funkcionalitātes koncepcijas izstrādi un ieviešanu.

Galvenais jaunās mājaslapas izstrādes mērķis ir radīt viegli lietojamu, ērtu un funkcionālu vietni, lai varētu informēt un iesaistīt vietējo un starptautisko auditoriju daudzveidīgajās Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 aktivitātēs.

Esošā mājaslapa veic reprezentējošas funkcijas un to nepieciešams papildināt ar dažādiem tehniskiem uzlabojumiem un lietotājam ērtiem risinājumiem, tādēļ galvenais uzdevums ir izstrādāt jaunu tīmekļvietni www.liepaja2027.lv ar mūsdienīgu dizainu, struktūru un funkcionalitāti, integrēt tīmekļvietnē tiešsaistes veikalu un izveidot kalendāru, kas savienots ar biļešu tirdzniecības servisu.

Tīmekļvietnes izstrāde jānodrošina kādā no atvērtā koda risinājumiem. Izvēlētajam atvērtā koda risinājumam jābūt tādam, lai tīmekļvietnes attīstīšana un uzlabošana ar tā palīdzību būtu iespējama ilgtermiņā, nodrošinot ilgtspēju. Izstrādātājiem jānodrošina divas daļas – publiskā, kurai var piekļūt visi lietotāji un administrēšanas vide.

Dizainam jābūt oriģinālam, atbilstošam projekta identitātei, adaptīvam, nodrošinot dizaina optimizāciju dažādām ekrānu izšķirtspējām. Tam jābūt lietotāja pieredzē balstītam, kas mērķtiecīgi virza lietotāju pakalpojumu vai pasākumu izvēlei un informācijas iegūšanai, vienlaikus neierobežojot tīmekļvietnes funkcionalitāti, ērtu un pārskatāmu navigāciju un lietojamību, kā arī  vietnes ātrdarbību un veiktspēju.

Risinājumam jābūt ilgtspējīgam, jāpievērš uzmanība struktūras elastīgumam un uzlabošanas/papildināšanas iespējām.

Izpildītājam jānodrošina nepieciešamā infrastruktūra, serveru nodrošinājums tīmekļvietnes izstrādei un testēšanai, kā arī jāiesniedz parametri tīmekļvietnes www.liepaja2027.lv  servera pakalpojumu iegādei.

Iesniegtos piedāvājumus vērtēs nodibinājuma “Nodibinājums Liepāja 2027” izveidotā Iepirkumu komisija.

Plašāka informācija par projekta “Liepāja – Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027. gadā” tīmekļvietnes www.liepaja2027.lv dizaina un funkcionalitātes koncepcijas izstrādi un ieviešanas iepirkuma prasībām atrodama šeit: https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/113200

Piedāvājumi iesniedzami Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu apakšsistēmā līdz Elektronisko iepirkumu sistēmā līdz 2024. gada 18. janvārim.