Impact Hub Liepāja aicina uz diskusiju pasākumu "Atkritumi kā resurss"

Impact Hub Liepāja aicina uz diskusiju pasākumu "Atkritumi kā resurss"

Impact Hub Liepāja kopiena aicina jauniešus un citus interesentus 22. aprīlī plkst. 16.00 Impact Hub Liepāja telpās (Strautu ielā 4) piedalīties pasākumā "Atkritumi kā resurss".

Pasākumā tiks iztirzāti atkritumu vērtības faktori un iespējamie veidi tos izmantot lietderīgi, kā arī tiks noskaidrots, cik liela nozīme un ieguvums ir brīvprātīgajai atkritumu sakopšanai jeb talkai reizi gadā. Diskusijas vadīs Liepājas RAS vides inženiere Liene Jākobsone. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt atkritumu otrreizējās izmantošanas veidus un iespējas, piedalīties diskusijās, kā arī pievienoties kopīgai talkošanas aktivitātei un neformālam piknikam.

Impact Hub Liepāja valdes locekle Zane Feldmane atgādina, ka ikviens sabiedrības loceklis nes atbildību par apkārtējo vidi, kurā dzīvojam: "Katram no mums ir izvēle ieviest pārmaiņas savos ikdienas paradumos un aizsargāt dabas resursus. Apzinoties savu personīgo ietekmi, pievēršot uzmanību iespējām samazināt atkritumu apjomu mūsu mājsaimniecībās, šķirojot atkritumus un esot vienoti noteiktajā mērķī un darbībās, mēs varam stāties pretī klimata pārmaiņu izaicinājumiem un baudīt tīru un sakoptu vidi ne tikai reizi gadā talkas dienā, bet arī ikdienā."

Pasākums interesentiem pieejams bez maksas klātienē, iepriekš aizpildot pieteikšanās anketu.

Impact Hub ir vieta, kur kolektīvas rīcības risina gan globālus izaicinājumus, kā nabadzība, bads, zema izglītības kvalitāte, dzimuma līdztiesība, pieeja tīram ūdenim, enerģijas resursu patēriņš, ekonomikas augšupeja, gan katrai lokācijas vietai un kopienām aktuālas problēmas. Impact Hub Liepāja paver iespēju gan Liepājas, gan visas Baltijas uzņēmumiem, biedrībām un organizācijām un sabiedrībai kopumā būt daļai no spēcīgas vispasaules kopienas un kopā veidot taisnīgu un ilgtspējīgu pasauli.