Iepazīsti Liepāju ar jaunu sajūtu meklēšanas spēli "Atklāts Liepājā"

Iepazīsti Liepāju ar jaunu sajūtu meklēšanas spēli "Atklāts Liepājā"

Sākot ar februāri liepājniekiem un pilsētas viesiem pieejams jauns piedzīvojums - sajūtu meklēšanas spēle "Atklāts Liepājā", kas ietver aizraujošu un izzinošu ekskursiju pilsētvidē, kā arī dažādu vietējo uzņēmēju pakalpojumu izmantošanu tās laikā.

Sajūtu meklēšanas spēle "Atklāts Liepājā" iekļauj dažādu nozīmīgu un arī mazāk zināmu Liepājas apskates objektu, kultūrvietu, uzņēmumu apmeklējumus, kuri ļauj vēl personiskāk iepazīt Liepājas stāstu un tās vērtības. Kontrolpunkti, līdzīgi kā orientēšanās spēlēs, ir atzīmēti kartē, tomēr veiksmīgai lokāciju atrašanai un uzdevumu izpildei nepieciešams palauzīt galvu gluži kā rēbusā, jo to apraksti veidoti mīklās.

Piedāvājumu izstrādājusi Radošā apvienība Šarmants, kas piedāvā ar vienu pirkumu tikt pie plaša, saturiski vienota pakalpojumu klāsta Liepājas iepazīšanai.

Spēles laikā dalībniekiem ir iespēja paviesoties dažādos objektos, satikt sabiedrībā pazīstamus liepājniekus un tēlus, piedalīties degustācijās, pārbaudīt savus talantus un prasmes, kā arī uzzināt vērtīgu informāciju par Liepāju. Azartu piešķir faktors, ka dalībnieki tiek dalīti komandās un tās savā starpā sacenšas, kurai Liepāju atklāt izdosies vislabāk.

Pakalpojums pieejams grupām no 10 personām un tiks individuāli pielāgots katram klientam, viņa vēlmēm un personu skaitam, akcentējot aktīvo atpūtu, kultūru vai mākslu. Tas spēli arī padara unikālu, jo katru reizi tās scenārijs tiks mainīts.

Savukārt dienas noslēgumā pilsētas atklājējiem ir iespēja izbaudīt gastronomisko performanci "Sajūti Liepājas garšu". No Karostas tuneļa tā tikusi pārcelta uz pieczvaigžņu viesnīcas Promenade Hotel mājīgajām telpām un piedzīvojusi arī dažādus tehniskus uzlabojumus.

Video: https://www.facebook.com/liepajalv/videos/642603527066093