Hoijeres kundzes viesnīcai radīta jauna suvenīru līnija

Hoijeres kundzes viesnīcai radīta jauna suvenīru līnija

Jau kopš pagājušās nedēļas Liepājā atvērts Liepājas interjera muzejs. Hoijeres kundzes viesu nams Tajā ne tikai klātienē var baudīt senatnīgu un autentisku vidi, bet iegādāties arī kādu īpašu piemiņas velti līdzi ņemšanai.

Hoijeres kundzes suvenīru veikalā pārstāvētas vairākas "Royal Delft" ikonisko zili -balto priekšmetu kolekcijas, sākot ar agrīno kolekciju replikām sietspiedes tehnikā, līdz pat mūsdienu dizaina traukiem, kas lieliski iederas ikvienā interjerā un priecē ar savu izsmalcināto zīmējumu.

Tāpat iespējams par skaistu atmiņu iegādāties dvieļus, pierakstu bloknotus, grāmatzīmes, krūžu paliktņus un pat roku dezinfekcijas līdzekli.

Liepājas muzejs ir noslēdzis ekskluzīvu sadarbības līgumu ar keramikas izstrādājumu ražotni "B.V. Delftsche Aardewerkfabriek "De Porceleyne Fles anno 1653" par "Royal Delft" izstrādājumu piegādi.

Karalisko keramikas izstrādājumu "Royal Delft" ražošanas tradīcija aizsākusies 1653.gadā Dienvidholandes provincē, vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām - Delftā un kopš atvēršanas brīža līdz pat mūsdienām ražotne strādā bez pārtraukuma.

Šī senā aroda meistarība nodota no paaudzes paaudzē un ikoniskie meistardarbi joprojām tiek radīti pilnībā izmantojot roku darbu. "Royal Delft" izstrādājumi pasaulē guvuši plašu atpazīstamību ar savu oriģinālo, eleganto zili - balto krāso.

Vairāk lasi te: https://www.facebook.com/liepajalv/posts/4863738727087748