"Grimmu" pirmizrāde par to, kā dzīvot pasaulē, kurā valda šausmas

"Grimmu" pirmizrāde par to, kā dzīvot pasaulē, kurā valda šausmas

Liepājas teātris piedzīvojis režisora Elmāra Seņkova izrādes “Grimmi” pirmizrādi! Apsveicam ar skatītāju ovācijām un lielisko rezultātu!

“Grimmi” ir E. Seņkova otrā no iecerētās triloģijas izrādēm Liepājas teātrī, kas turpinās jau “Šekspīrā” iesāktos estētikas meklējumus – cinisms, spēles prieks un asinis.

Kā dzīvot pasaulē, kurā notiek šausmas? Kā palikt krietnam, ja tev dara pāri? Nakts tumsu spēj salauzt dienas gaisma, bet kas lauzīs tumsu, ko radījis cilvēks? Pasakas beidzas laimīgi, taču vidusdaļai nāksies tikt cauri pašiem.

Režisors izrādē liek aizdomāties par to, ka pasaule kļuvusi pārāk sarežģīta un pēdējo laiku notikumi īpaši mums tepat kaimiņos Ukrainā liek domāt, ka cilvēka daba nemainās. Bet svarīgākais ir jautājums, kā dzīvot pēc šausmām un kādu veidosim pasauli šajā sarežģītajā laikā. Un tieši pasakās reizēm ir paslēpts tas īstais atbildes kods un lielākoties tās visas beidzas laimīgi. Vismaz tiem, kuri ir krietni un tic labajam. Un krietnums šajos laikos ir tik liela vērtība!

-

Lomās - Egons Dombrovskis, Inese Kučinska, Edgars Pujāts, Viktors Ellers, Rolands Beķeris, Agnese Jēkabsone, Ilze Trukšāne, Madara Kalna, Madara Viļčuka, Kintija Stūre, Valts Skuja, Hugo Puriņš, Kārlis Ērglis, Edgars Ozoliņš

Režisors - Elmārs Seņkovs

Scenogrāfs - Reinis Suhanovs

Komponists – Edgars Mākens

Režisora asistents un dramaturgs – Matīss Budovskis

Mākslinieka asistente – Līga Zepa

Gaismu mākslinieks – Mārtiņš Feldmanis