Darba seminārs par auditorijas palielināšanu Liepājas pasākumiem

Darba seminārs par auditorijas palielināšanu Liepājas pasākumiem

Šo ceturtdien, 14. oktobrī, Liepājas kultūras organizāciju pārstāvji koncertzāles “Lielais dzintars” kamerzālē tikās darba seminārā par pasākumu auditoriju izpēti un palielināšanu.

Seminārs notika divās daļās.

Pirmajā daļā bija iespēja apmainīties pieredzē ar starptautiskajiem ekspertiem, kuri piedalījušies vairāku Eiropas kultūras galvaspilsētu pieteikumu veidošanā, tajā skaitā arī Kauņas 2022, Tartu 2024  un Oulu 2026, – Nīlu Petersenu (Neil Petersen), Nadju Grizzo (Nadja Grizzo)  un Hansu Dītrihu Šmitu (Hanns DIetrich Schmidt).

Notika diskusija par Eiropas pilsētu kultūras galvaspilsētu programmu īstenošanu un plānošanu, kā arī kultūras organizāciju, producentu un nevalstisko organizāciju lomu tajā, organizāciju sadarbību ar ārvalstu partneriem Eiropas kultūras galvaspilsētas ietvaros un tika apskatīti citi jautājumi saistībā ar Eiropas dimensiju.

Otrajā daļā dažādu pasākumu, kultūras organizāciju pārstāvji piedalījās diskusijā par Liepājas kultūras, sporta, izklaižu un izglītības pasākumu auditorijas palielināšanu un ar to saistītiem izaicinājumiem.

Ar prezentāciju uzstājās arī festivāla “Rīga Jūrmala” mārketinga un komunikācijas direktore Signe Lonerte, kura dalījās savā pieredzē, kā veiksmīgāk mērīt pasākumu rezultātus un palielināt auditoriju.

Diskusija un darba seminārs notika ievērojot visus epidemioloģisko apstākļu ierobežojumus.

Paldies ikvienam atnākušajam par izrādīto interesi!