Atvērta pieteikšanās ZIIC “Vasaras akadēmijas” otrajai nedēļai

Atvērta pieteikšanās ZIIC “Vasaras akadēmijas” otrajai nedēļai

Izsludināta pieteikšanās Vasaras akadēmijai “Pārsteidzošā fizika”, kas norisināsies no 13. līdz 17. jūnijam. Interesenti (3.–4. klašu skolēni) aicināti pieteikt savu dalību un iepazīt fiziku aizraujošā veidā.

Šī būs otrā “Vasaras akadēmijas” nedēļa, kas tiks veltīta pārsteidzošajai fizikai. Veselu nedēļu dalībnieki iepazīs dažādus fizikas likumus interesantā un aizraujošā veidā – veiks eksperimentus un veidos simulācijas, tādā veidā pārbaudot, kā fizika darbojas vēl neiedziļinoties sarežģītās formulās un aprēķinos. Parādīsim, cik tā ir interesanta, atklājot optiskās ilūzijas trikus, pārbaudot spēku, skaņu, ātrumu un gaismu fizikas kontekstā, atklāsim elektrības noslēpumus un pārbaudīsim savus spēkus arī citās fizikas jomās, iegūstot jaunas zināšanas, kas ikvienam noderēs ikdienā.

Vai Tu esi domājis par to, cik daudz fizikas likumu darbojas mums apkārt ikdienā? Nē? Tad nāc un uzzini!

Nodarbības tiek īstenotas no plkst. 10 līdz 14 ZIIC telpās, Autoru ielā 4/6. Dalības maksa - 50 eiro nedēļā (ieskaitot PVN).

Pieteikšanās notiek elektroniski, aizpildot anketu.

“Vasaras akadēmija” norisināsies vairākos vasaras periodos un pieteikšanās tiks izsludināta katrai nedēļai atsevišķi. Tematisko dienu norise vasaras periodā:

Jūnijā

06.06.–0.06. Anatomija

13.06.–17.06. Pārsteidzošā fizika

Jūlijā

04.07.–08.07. Jautrā ķīmija

Augustā

01.08.–05.08. Dabas daudzveidība

08.08.–12.08. Pētnieciskā darbība