Atklāta izstāde par dizaineru ikdienas izaicinājumiem "Iz-aicinājums"

Atklāta izstāde par dizaineru ikdienas izaicinājumiem "Iz-aicinājums"

Mākslas telpā "Civita Nova", klātesot izstādes veidotājiem un liepājniekiem, atklāta dizaina izstāde "Iz-aicinājums", kas parāda dizaineru ikdienas izaicinājumus un aicina apmeklētājus ieraudzīt ne tikai skaisto rezultātu, bet arī ilgstošo procesu, kas slēpjas aiz dizaina izstrādes.

"Šī izstāde parāda to, kas radošam cilvēkam notiek galvā, kad tiek strādāts pie kāda projekta, un te jūs redzat, tā ideja te paceļas, te arī nolaižas. Šeit ir tas process. Tas, ko patiesībā cilvēki neredz. Viņi parasti redz tikai skaisto rezultātu, bet tas process ir ļoti ilgs un sarežģīts un prasa daudz enerģijas un spēka, tas ir tas par ko mēs gribējām jums pastāstīt," atklāšanā iezīmēja viens no vadošajiem dizaineriem un biroja dibinātājiem Holgers Elers.

Izstādē apskatāmas skices, ideju vētras, pārdomas, dizaina variācijas, vides objekti un video materiāli no četriem dizaina biroja darbības virzieniem -- grafikas, ekspozīcijas, telpas un navigācijas. Tā ir iespēja ielūkoties spilgtāko dizaina biroja darbu "aizkulisēs".

Izstāde būs apskatāma apmeklētājiem līdz pat 8. jūnijam koncertzāles darba laikā.