Atklāta izstāde, kurā apskatāmi grafikas dizaina konkursā “IESPĒJA” tapušie darbi

Atklāta izstāde, kurā apskatāmi grafikas dizaina konkursā “IESPĒJA” tapušie darbi

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) otrās kārtas piebūves (Alejas ielā 18) izstāžu zālē ir atklāta izstāde, kurā apskatāmi grafikas dizaina konkursā “IESPĒJA” tapušie darbi.

Konkursā piedalījās 83 jaunieši no Latvijas mākslas un dizaina vidusskolām un Bērnu mākslas skolām. Labāko darbu autoru starpā arī LMMDV audzēkņi.

Konkursa mērķis bija veicināt jauniešu interesi par komunikācijas nozari – grafikas dizainu, attīstīt jauniešu praktiskās un digitālās darba iemaņas, attīstīt jaunrades spējas, veidojot oriģinālus un kvalitatīvus darbus, veicināt jauniešu spējas vērot apkārt notiekošo un spēt savu viedokli attēlot grafikas dizainā.

Konkursa žūrijā darbus vērtēja grafikas dizainers Miķelis Baštiks, LMMDV Struktūrvienības vadītāja radošajā darbā Mākslas un dizaina programmām Iveta Heinacka, LMMDV Grafikas dizaina pedagogs Valters Palaps.

Pirms izstādes atklāšanas un apbalvošanas norisinājās Miķeļa Baštika vieslekcija un metodiskais pieredzes apmaiņas seminārs "Komunikācijas dizaina modulārās programmas realizēšanā". Lekciju bija iespējams klausīties arī tiešsaistes platformā Zoom. M. Baštika vieslekcija, grafikas dizaina konkursa realizēšana un darbu izstāde ar laureātu apbalvošanu tika realizēta ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu, realizējot projektu "Konkurss Komunikāciju dizaina nozarē". Projekta ideja par konkursu Komunikācijas dizainā realizējās, jo LMMDV ir deleģēta Latvijas mēroga virsvadībā – koordinēt Komunikācijas dizaina modulārās programmas ieviešanu – realizēšanu.