Aizvadīts spēcinošs fado mūzikas vakars

Aizvadīts spēcinošs fado mūzikas vakars

Aizvadīt saviļņojošs un spēcinošs fado mūzikas vakars kopā ar izcilo dziedātāju Saru Korrēju un ģitārspēles virtuoziem Anžēlu Freiri, Djogu Klementi un Frederīku Gatu!

Mūziķi ar savu spilgto uzstāšanos uzjundīja patiesas emocijas – gan aizkustinājuma asaras, gan bravo saucienus, vētrainus aplausus un stāvovācijas.

Sara Correia ar savu intensīvo, dūmakaino un valdzinošo balsi klausītājiem veltīja dziesmas par skumjām, dzīvesprieku, dziļu jūtu pasauli un lepnumu, kurām klausītāji ar aplausiem aizrautīgi sekoja līdzi.

Mūziķi izpildīja tradicionālās, populārās un arī mūsdienu fado dziesmas, atklājot portugāļu spēcīgās emocijas un to, cik ļoti mākslinieki sasaista savu dzīvi ar šo mūziku. Sara Korrēja uzrunā klausītājiem īpaši izcēla savu dziesmu "Porquê Do Fado" jeb "Kāpēc fado", kas atklāj viņas sajūtas par šo mūziku: "Fado ir mana dvēsele, mana āda".

Dzirdējām arī portugāļu ģitāras, sešstīgu ģitāras un akustiskās basģitāras instrumentālo kopskanējumu, kam sekoja Saras Korrējas spēcīgais dziedājums bez pavadījuma, ļaujot viņas balsij plaši izskanēt katrā Lielās zāles stūrītī un katrā klausītāju sirdī.