Aicinām uz vebināru "Atkārtota preču izmantošana ilgtspējīgai patēriņa veicināšanai, sekojot Eiropas zaļajam kursam"

Aicinām uz vebināru "Atkārtota preču izmantošana ilgtspējīgai patēriņa veicināšanai, sekojot Eiropas zaļajam kursam"

13. decembrī Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts (BUNĪI) sadarbībā ar Eiropas transnacionālo tīklojumu SERN organizē Latvijas - Itālijas tiešsaistes vebināru par atkārtotu preču izmantošanu ilgtspējīga patēriņa veicināšanai, sekojot Eiropas zaļajam kursam. Pašakumā piedalīsies un savā pieredzē dalīsies arī Liepājas pašvaldības speciālisti.

Vebināra mērķis ir veikt pieredzes apmaiņu starp Latvijas un Itālijas ekspertiem par atkārtotas preču izmantošanas metodēm un tehnoloģijām, kā arī iepazīstināt Latvijas dalībniekus ar Itālijas labajām praksēm šajā jomā.

Skatīt: vebināra programma - https://faili.liepaja.lv/Publikacijas/Tesla_Lab_vebinars_programma.pdf

Vebinārs notiks šā gada 13. decembrī plkst. 11.00--13.00 Zoom platformā. Aicinām reģistrēties aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Vebināra moderators: Edgards Kuzmans.

Valoda: latviešu - itāļu ar sinhrono tulkojumu.

Pasākums tiek rīkots Eiropas Savienības (ES) Interreg Europe transnacionālās sadarbības programmas projekta OptiWaMag Pilota akcijas Tesla Lab. ietvaros.

Papildu informācija: Liene Jākobsone, Tesla Lab pilota projekta nozares eksperte, SIA Liepājas RAS vides inženiere, Tālrunis: 26 732 288, E-pasts: liene@liepajasras.lv